PHG 18-45 Battery

59689060 (11/19)
59689060 (11/19)
Перед першим використанням пристрою слід ознайомитися з цими вказівками з техніки безпеки, цією оригінальною інструкцією з експлуатації, вказівками з техніки безпеки, що додаються до акумуляторного блока, а також із оригінальною інструкцією з експлуатації акумуляторного блока / стандартного зарядного пристрою. Діяти відповідно до них. Документи зберігати для подальшого користування або для наступного власника.
Разом із вказівками в цій інструкції з експлуатації слід враховувати загальні законодавчі положення щодо техніки безпеки та попередження нещасних випадків.
Вказівка щодо небезпеки, яка безпосередньо загрожує та призводить до тяжких травм чи смерті.
Вказівка щодо потенційно можливої небезпечної ситуації, що може призвести до тяжких травм чи смерті.
Вказівка щодо потенційно небезпечної ситуації, яка може спричинити отримання легких травм.
Вказівка щодо можливої потенційно небезпечної ситуації, що може спричинити матеріальні збитки.
Ознайомтесь з усіма вказівками з техніки безпеки та інструкціями.
Недотримання вказівок з техніки безпеки та інструкцій може призвести до ураження електричним струмом та/або отримання тяжких травм. Зберігайте усі вказівки з техніки безпеки та інструкції для подальшого використання.
Термін «електроінструмент», що використовується у вказівках з техніки безпеки, означає електричні інструменти, що працюють від мережі (із мережним кабелем), та акумуляторні електричні інструменти (без мережного кабелю).
Безпека на робочому місці
Необхідно утримувати робочу зону у чистоті та забезпечити її достатнє освітлення. Безлад чи відсутність світла у робочих зонах може призвести до нещасних випадків.
Забороняється працювати електроінструментом у вибухонебезпечних зонах, у яких знаходяться займисті рідини, гази чи пил. Електроінструменти створюють іскри, які можуть стати причиною запалення пилу чи пари.
Під час користування електроінструментом забороняється знаходитись дітям та іншим особам у робочій зоні. Відволікаючись, можна втратити контроль над інструментом.
Електробезпека
Штепсельна вилка електроінструмента повинна пасувати до розетки. Забороняється змінювати штепсельну вилку. Не використовуйте вилку-перехідник із заземленими електроінструментами. Наявність оригінальних штепсельних вилок без змін та наявність придатних розеток знижують ризик ураження електричним струмом.
Запобігайте фізичному контакту із заземленими поверхнями, наприклад, трубами, радіаторами опалення, плитами та холодильниками. Якщо тіло заземлене, існує високий ризик ураження електричним струмом.
Бережіть електроінструменти від дощу та вологи. Потрапляння води в електроінструмент підвищує ризик ураження електричним струмом.
Не використовуйте кабель для перенесення, підвішування електроінструмента чи для витягування вилки з розетки. Захищайте кабель від високих температур, мастила, гострих кромок чи рухомих деталей інструмента. Пошкоджені чи спутані з'єднувальні кабелі підвищують ризик ураження електричним струмом.
Під час роботи з електроінструментом просто неба використовуйте тільки придатний для зовнішніх робіт подовжувальний кабель. Використання придатного для зовнішніх робіт подовжувального кабелю знижує ризик ураження електричним струмом.
Якщо робота з електроінструментом у вологому середовищі неминуча, використовуйте пристрій захисного відключення. Використання такого пристрою знижує ризик ураження електричним струмом.
Безпека осіб
Будьте уважні, слідкуйте за своїми діями та до роботи з електроінструментом приступайте з чіткою свідомістю. Не використовуйте електроінструмент у стані втоми чи під впливом наркотиків, алкоголю або лікарських препаратів. Найменша необережність під час користування електроінструментом може призвести до тяжких травм.
Використовуйте засоби індивідуального захисту та в обов'язковому порядку — захисні окуляри. Використання засобів індивідуального захисту, таких як протипиловий респіратор, нековзне травмобезпечне взуття, каска чи протишумні навушники, залежно від виду та використання електроінструмента, знижує ризик отримання травм.
Не припускайте неконтрольованого увімкнення. Перед тим як підключити електроінструмент до джерела живлення та/або акумулятора, взяти його чи перенести, впевніться, що він вимкнений. Якщо під час перенесення електроінструмента ви тримаєте палець на вимикачі чи підключаєте увімкнений інструмент до джерела живлення, це може призвести до нещасних випадків.
Перед увімкненням електроінструмента слід прибрати регулювальні інструменти або гайкові ключі. Інструмент або ключ, що знаходиться в деталі, яка обертається, може призвести до травмування.
Уникайте неприродного положення корпусу під час роботи. Слідкуйте за стійким положенням та тримайте рівновагу. Це дозволяє краще контролювати електроінструмент у непередбачених ситуаціях.
Використовуйте придатний одяг. Не надягайте просторий одяг чи прикраси. Не припускайте контакту волосся, одягу та рукавиць з рухомими частинами. Просторий одяг, рукавиці, прикраси чи довге волосся можуть бути затягнуті рухомими деталями.
Якщо можна встановити пристрої для видалення пилу й уловлювання, впевніться в їхньому підключенні та правильному використанні. Використання пристрою для видалення пилу може знизити ризики, які виникають через пил.
Використання та обслуговування електроінструмента
Не припускайте перевантаження інструмента. Для виконання роботи використовуйте призначений для цього електроінструмент. У разі використання придатного електроінструмента забезпечується більш якісне й безпечне виконання робіт у зазначеній галузі застосування.
Забороняється користуватись електроінструментом з пошкодженим вимикачем. Електроінструмент, який не вмикається чи не вимикається, становить небезпеку і повинен бути відремонтований.
Перед здійсненням налаштувань інструмента, заміною комплектувальних частин чи відкладенням інструмента витягніть штепсельну вилку з розетки та/або зніміть акумулятор. Цей запобіжний захід запобігає ненавмисному увімкненню електроінструмента.
Електроінструменти, які не використовуються, зберігайте у недоступному для дітей місці. Не дозволяйте працювати з інструментом особам, які не вміють з ним поводитись чи не ознайомились з цими інструкціями. Електроінструменти становлять небезпеку, якщо використовуються недосвідченими користувачами.
Електроінструменти потребують ретельного догляду. Перевіряйте бездоганність роботи усіх рухомих частин, відсутність заклинювання, поломки чи пошкодження деталей, що порушують нормальну роботу електроінструмента. Перед використанням інструмента пошкоджені деталі повинні бути відремонтовані. Причиною багатьох нещасних випадків є недостатнє технічне обслуговування електроінструментів.
Ріжучі інструменти повинні бути завжди загострені та утримуватись у чистоті. Ріжучі інструменти, що ретельно обслуговуються, з гострими ріжучими кромками рідше схильні до заклинювання та мають більш легкий хід.
Електроінструмент, комплектувальні частини, робочий інструмент тощо повинні використовуватись відповідно до цих інструкцій. При цьому слід враховувати робочі умови та вид роботи, що виконується. Використання електроінструмента у цілях, що відрізняються від передбачених, може призвести до виникнення небезпечних ситуацій.
Використання акумуляторних блоків та догляд за ними
Заряджати акумуляторний блок тільки за допомогою допущених виробником зарядних пристроїв. Зарядні пристрої, які не придатні для відповідного акумуляторного блока, можуть призвести до пожежі.
Використовувати пристрій лише з відповідним акумуляторним блоком. Використання іншого акумуляторного блока може призвести до травм або пожежі.
Акумуляторний блок, який не використовується, зберігати вдалині від канцелярських скріпок, монет, ключів, голок, гвинтів чи інших дрібних металевих предметів, які можуть призвести до короткого замикання. Коротке замикання може призвести до пожежі або вибуху.
За певних обставин з акумуляторного блока може виходити електроліт. Уникати контакту з ним. У разі контакту з електролітом ретельно промити відповідну ділянку водою. Якщо електроліт потрапив в очі, негайно звернутися до лікаря. Електроліт може спричинити висипання і печіння на шкірі.
Сервісне обслуговування
Ремонт електроінструмента повинен виконуватись тільки кваліфікованими спеціалістами та тільки з використанням оригінальних запасних частин. Тим самим гарантується безпека інструмента.
Не припускайте контакту частин тіла з ножем. Під час роботи ножа не намагайтеся видаляти зрізаний матеріал або утримувати рослинність, що зрізується. Застряглий зрізаний матеріал видаляйте лише за вимкненого пристрою. Найменша необережність під час користування кущорізом може призвести до тяжких травм.
Якщо ніж не активований, утримуйте кущоріз за ручку. Під час транспортування або зберігання кущоріза завжди надягайте на нього захисний кожух. Обережне поводження з пристроєм зменшує небезпеку травмування ножем.
Електроінструмент дозволено утримувати лише за ізольовані дільниці ручок, оскільки ніж може торкнутися прихованих дротів. У разі контакту ножа зі струмопровідним кабелем металеві частини пристрою можуть знаходитись під напругою і призвести до ураження електричним струмом.
Під час роботи триматися подалі від проводів та кабелів у робочій зоні. Під час роботи проводи та кабелі можуть бути зачеплені та відрізані ножем.
Існує небезпека отримання тяжких травм, якщо від ножа розлітаються сторонні предмети або в ріжучому інструменті застрягає дріт або шнур. Перед використанням пристрою слід ретельно перевірити робочу зону на відсутність сторонніх предметів, таких як каміння, гілки, металеві предмети, дроти, кістки або іграшки. За наявності вищезазначених предметів їх слід видалити.
У жодному разі не використовувати пристрій, якщо в радіусі 15 м від нього перебувають люди (особливо діти) або тварини, оскільки існує небезпека розлітання сторонніх предметів від ножа.
Забороняється вносити будь-які зміни в пристрій.
Тяжкі травми внаслідок необережної роботи. Не допускається користування пристроєм під впливом наркотичних речовин, алкоголю чи медикаментів, а також у втомленому стані.
Пристрій не призначений для використання дітьми та особами з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями, а також особами, не ознайомленими з цими інструкціями.
Для виявлення потенційних небезпек потрібен безперешкодний огляд робочої зони. Використовувати пристрій тільки за гарного освітлення.
Перед початком роботи перевірте належне функціонування пристроїв, всіх органів керування і захисних пристроїв. Перевірте відсутність незакріплених замків, а також правильне і надійне кріплення всіх захисних кожухів і ручок. Не використовувати пристрій, якщо стан не ідеальний.
Перед початком експлуатації пристрою замінити зношені або пошкоджені деталі.
Перед початком роботи з пристроєм вдягнути довгі й щільні штани, одяг з довгим рукавом і взуття із захистом від ковзання. Не працювати босоніж. Не вдягати сандалії чи короткі штани. По можливості не вдягати дуже вільний одяг або одяг зі шнурками та стрічками.
Небезпека віддачі через втрату рівноваги. Уникайте неприродного положення корпусу під час роботи, стежте за стійким положенням і тримайте рівновагу.
Завжди тримайте пристрій обома руками. Однією рукою тримайте пристрій за передню ручку. Другою рукою тримайте пристрій за задню ручку, керуйте кнопкою розблокування і вимикачем пристрою.
Під час використання пристрою необхідно користуватися ременем, що входять до комплекту поставки. Ремінь оснащений швидкодіючим замком. Ремінь допомагає контролювати пристрій під час опускання після зрізання і утримувати вагу пристрою під час зрізання.
Перед використанням пристрою ознайомтеся з ременем і швидкодіючим замком. Не надягайте одяг поверх ременя і не перекривайте доступ до швидкодіючого замку.
Небезпека ураження струмом. Не користуйтеся пристроєм в межах 10 м від повітряних ліній електропередач.
Не використовувати пристрій біля стійок, огорож, будівель або інших нерухомих об'єктів.
Ножі пристрою гострі. Використовувати щільні захисні рукавиці та обережно виконувати такі види робіт, як монтаж, заміна, очищення та перевірка посадки болтів.
Перед початком експлуатації пристрою замінити зношені або пошкоджені деталі.
Негайно зупиніть пристрій і перевірте на наявність пошкоджень або визначте причину вібрації, якщо пристрій упав, отримав удар або має нехарактерну вібрацію. Віддайте пристрій на ремонт до авторизованої сервісної служби або замініть його.
Перед кожним використанням перевіряйте надійність з'єднання штанги і ріжучого інструменту.
Перед підстриганням живоплоту або чагарнику перевірте відсутність людей або тварин за ними або всередині них.
Вимкнути двигун, вийняти акумуляторний блок та переконатися, що всі рухомі частини повністю зупинені:
Перед регулюванням робочого положення ріжучого механізму.
Перед очищенням або зняттям блокування.
Перед тим як залишити пристрій без нагляду.
Перед перевіркою, технічним обслуговуванням або проведенням робіт з пристроєм.
Використовуйте повний комплект засобів захисту очей та органів слуху.
Під час роботи в місцях, де існує небезпека падіння предметів, використовуйте засоби захисту голови.
Небезпека травмування через захоплення вільного одягу, волосся або прикрас частинами пристрою. Тримати рухомі частини пристрою подалі від одягу і прикрас. Зібрати довге волосся ззаду в пучок.
Перш ніж запускати пристрій, переконайтеся, що можливість контакту ріжучих інструментів з будь-чим відсутня.
Не використовуйте пристрій на драбинах чи нестійких основах.
Засоби захисту органів слуху можуть обмежити вашу здатність чути звукові сигнали попередження, тому звертайте увагу на потенційну небезпеку навколо робочої зони та в робочій зоні.
Шум пристрою може обмежити здатність чути, тому звертати увагу на потенційну небезпеку навколо робочої зони і в самій робочій зоні.
Не застосовуйте силу під час обрізання щільних кущів. Це може призвести до блокування та уповільнення ріжучих інструментів. Зменшуйте робочу швидкість, якщо ріжучі інструменти блокуються.
Не ріжте гілки та сучки, які помітно занадто великі, щоб поміститися між ножами. Для зрізання великих гілок і сучків використовуйте ручну пилу або пилу для обрізання гілок та сучків без двигуна.
Вимкніть пристрій, дайте йому охолонути та вийміть акумуляторний блок перед зберіганням або транспортуванням пристрою.
Для запобігання нещасним випадкам або травмуванню пристрій дозволено транспортувати та зберігати лише із встановленим захисним кожухом та знятим акумулятором.
Небезпека травмування та пошкодження пристрою. Закріпіть пристрій від руху або падіння під час транспортування.
З метою безпеки зберігайте акумуляторний блок окремо від пристрою.
Приберіть усі сторонні предмети з пристрою перед транспортуванням або зберіганням.
Зберігайте пристрій у сухому і добре провітрюваному місці, не доступному для дітей. Тримайте пристрій подалі від речовин, що спричиняють корозію, таких як садові хімікати.
Не зберігайте пристрій просто неба.
Вимкнути двигун, вийняти акумуляторний блок та переконатися, що всі рухомі частини повністю зупинені:
Перед очищенням або технічним обслуговуванням пристрою.
Перед зміною приладдя.
Небезпека травмування гострими ріжучими інструментами. Будьте особливо обережними під час зняття або встановлення захисного кожуха, очищення та змащування пристрою.
Щоб забезпечувати надійний стан пристрою, регулярно перевіряти щільність затягування болтів, гайок і гвинтів.
Після кожного використання видаляйте бруд з ріжучих інструментів жорсткою щіткою і нанесіть відповідне мастило для запобігання іржавінню перед встановленням захисного кожуха. Для захисту від іржі та змащування виробник рекомендує використовувати спрей. Дізнайтеся про відповідний спрей в сервісній службі. Ви можете змащувати ріжучі інструменти перед кожним використанням в описаний спосіб.
Використовуйте лише те обладнання та запасні частини, що дозволені для використання виробником. Слід використовувати оригінальне приладдя та оригінальні запасні частини, тому що саме вони гарантують безпечну та безперебійну експлуатацію пристрою.
Після кожного використання очистіть виріб м'якою сухою тканиною.
Роботи з сервісного та технічного обслуговування можуть виконувати лише кваліфіковані та спеціально навчені спеціалісти. Рекомендуємо відправляти виріб для ремонту в авторизований сервісний центр.
Ви можете виконувати лише налаштування та ремонтні роботи, описані в цій інструкції з експлуатації. З питань додаткового ремонту звертайтеся до авторизованої сервісної служби у вашому регіоні.
Навіть якщо пристрій експлуатується за правилами, зберігаються деякі залишкові ризики. Під час використання пристрою можуть виникати такі ризики:
Травми внаслідок контакту з ріжучими інструментами. Тримайте ріжучі інструменти подалі від корпусу. Якщо різання не виконується, використовувати захисний кожух ножа.
Вібрація може спричинити травми. Слід використовувати належний інструмент для кожного виду робіт, використовувати відповідні ручки й обмежувати час роботи та впливу вібрації.
Шум може спричинити пошкодження органів слуху. Слід використовувати засоби для захисту органів слуху й обмежувати тривалість впливу шуму.
Тривале використання пристрою може призвести до порушення кровопостачання в руках, спричинене вібрацією. Загальноприйняте значення тривалості використання встановити неможливо, тому що воно залежить від багатьох факторів:
Індивідуальна схильність до поганого кровопостачання (часто холодні пальці, поколювання у пальцях).
Низька температура навколишнього середовища. Для захисту рук слід надягати теплі рукавиці.
Порушення кровопостачання через міцну хватку.
Безперервна робота більш шкідлива за роботу з перервами.
У разі регулярного використання пристрою протягом тривалого часу та повторювання симптомів (поколювання у пальцях, холодні пальці) слід завернутися до лікаря.
Акумуляторний кущоріз з подовжувачем призначений тільки для використання у приватних цілях.
Пристрій призначений для використання лише на вулиці.
З міркувань безпеки пристрій завжди повинен надійно утримуватися обома руками.
Пристрій призначений для підстригання живоплотів, чагарників та подібних рослин. Користувач міцно стоїть на землі.
Довжина пристрою може бути збільшена максимум до 2,93 м.
Пристрій можна використовувати тільки в сухому, добре освітленому місці.
Будь-яке інше використання, наприклад, зрізання трави, дерев або гілок неприпустиме.
Пакувальні матеріали придатні до вторинної переробки. Упаковку необхідно утилізувати без шкоди для довкілля.
Електричні та електронні пристрої найчастіше містять цінні матеріали, які придатні до вторинної переробки, та компоненти, такі як батареї, акумулятори чи мастило, які у разі неправильного поводження з ними або неправильної утилізації можуть створити потенційну небезпеку для здоров'я людини та довкілля. Однак ці компоненти необхідні для належної експлуатації пристрою. Пристрої, позначені цим символом, забороняється утилізувати разом із побутовим сміттям.
Актуальні відомості про компоненти наведені на сайті: www.kaercher.com/REACH
Слід використовувати лише оригінальне приладдя та оригінальні запасні частини, тому що саме вони гарантують безпечну та безперебійну експлуатацію пристрою.
Інформація щодо приладдя та запасних частин міститься на сайті www.kaercher.com.
Комплектація пристрою зазначена на упаковці. Під час розпакування пристрою перевірити комплектацію. У разі нестачі приладдя або ушкоджень, отриманих під час транспортування, слід повідомити про це торговельній організації, яка продала пристрій.
Відсутні або змінені запобіжні пристрої
Запобіжні пристрої призначені для вашого захисту.
Забороняється змінювати запобіжні пристрої чи нехтувати ними.
Кнопка розблокування перемикача пристрою на задній ручці забезпечує можливість дворучного керування. Кнопка розблокування блокує вимикач пристрою і не допускає неконтрольованого запуску кущоріза.
Захисний кожух — основний елемент запобіжних пристроїв кущоріза. Пошкоджений захисний кожух не можна використовувати і слід негайно замінити.
![]() | Загальний знак попередження |
![]() | Перед уведенням в експлуатацію ознайомитись з інструкцією з експлуатації та усіма вказівками з техніки безпеки. |
![]() | Під час роботи з пристроєм користуйтеся придатними засобами для захисту голови, очей та органів слуху. |
![]() | Під час роботи з пристроєм користуйтеся нековзним захисним взуттям. |
![]() | Під час роботи з пристроєм використовуйте нековзні міцні захисні рукавиці. |
![]() | Захищати пристрій від впливу дощу та вологи. |
![]() | Потягнути: Швидкодіючий замок |
![]() | Небезпека травмування. Не торкатися гострих ріжучих інструментів. |
![]() | Небезпека ураження електричним струмом. Працюючи з пристроєм, дотримуйтесь мінімальної відстані 10 м від повітряних ліній електропередач. |
![]() | Небезпека внаслідок розлітання предметів. Не дозволяйте будь-яким стороннім особам (зокрема дітям) і домашнім тваринам наближатися до робочої зони ближче ніж на 15 м. |
![]() | Гарантований рівень звукового тиску, зазначений на етикетці, становить 95 dB. |
У цій інструкції з експлуатації описано максимальну комплектацію. Комплект поставки відрізняється залежно від моделі (див. упаковку).
* опція
Пристрій дозволено експлуатувати з акумуляторним блоком 18 V Kärcher Battery Power.
Неконтрольований запуск
Небезпека для життя внаслідок порізів
На час проведення будь-яких підготовчих робіт вийміть акумулятор із пристрою.
Якщо потрібно, пристрій можна продовжити за допомогою подовжувальної трубки.
Бруд на місцях з'єднання
Пошкодження пристрою в разі потрапляння бруду між місцями з'єднань подовжувальної трубки і пристроєм в процесі збирання.
Перевірте місця з'єднань на наявність забруднень і видаліть забруднення перед збиранням.
Укладайте розібрані з'єднувальні деталі тільки на чисті поверхні.
Поверніть поворотну манжету на нижній частині штанги вліво, щоб розфіксувати її.
Вставте подовжувальну трубку і поверніть поворотну манжету вправо, щоб закріпити трубку.
Вставте верхню частину штанги в подовжувальну трубку і поверніть поворотну манжету вправо, щоб закріпити трубку.
Встановити пристосування для відведення зрізаного матеріалу.
Ремінь допомагає контрольовано опускати пристрій після зрізання і утримувати вагу пристрою під час використання.
Зачепіть гачки ременя за вушка на ручці і штанзі. Одягніть ремінь на одне плече. Перевірте, щоб ремінь можна було швидко відстебнути в разі небезпеки.
Засмічені контакти
Пошкодження пристрою та акумулятора
Перед встановленням акумулятора перевірте гніздо акумулятора та контакти на предмет забруднення та у разі необхідності очистіть їх.
Встановити акумулятор у гніздо та зафіксувати до характерного звуку.
Перед початком роботи з кущорізом новачкам рекомендується пройти інструктаж у досвідченого фахівця і випробувати на практиці керування і методи використання пристрою.
Кут між держаком/подовжувальною трубкою і кущорізом можна адаптувати до робочих умов.
Гострий ніж
Порізи
Використовуйте захисні рукавиці під час виконання будь-яких робіт з ножем.
Встановіть захисний кожух ножа.
Вирівняйте держак/подовжувальні трубку паралельно землі.
Натисніть кнопку повороту однією рукою.
Небезпека порізів у разі контакту з гострим лезом
Ніколи не рухайте лезо рукою.
Іншою рукою переміщуйте держак/подовжувальну трубку, поки не буде встановлено потрібний кут.
Відпустіть кнопку повороту.
Натиснути кнопку розблокування вимикача пристрою.
Натиснути вимикач пристрою.
Пристрій запускається.
Відпустити вимикач пристрою.
Пристрій зупиниться.
Небезпека травмування гострими ножами
Під час проведення будь-яких робіт на пристрої використовуйте захисні окуляри та рукавиці.
Небезпека травмування через неконтрольовані рухів пристрою
Завжди тримайте пристрій обома руками.
Завжди використовуйте ремінь.
Перевірити рослинність, яка зрізується, на відсутність сторонніх предметів, таких як папір, плівка чи дріт. У разі необхідності видалити їх.
Зняти захисний кожух.
Увімкніть пристрій, див. главуУвімкнення пристрою.
Обріжте живоплот.
Під час тривалих перерв у роботі вийміть акумуляторну батарею з пристрою і захистить її від несанкціонованого використання.
Натиснути кнопку розблокування акумуляторного блоку, щоб розблокувати акумуляторний блок.
Вийняти акумуляторний блок з пристрою.
Вийняти акумуляторний блок з пристрою (див. главу Демонтаж акумуляторного блока).
Очистити пристрій (див. главу Очищення пристрою).
Недотримання ваги
Небезпека травмування та пошкоджень
Під час транспортування враховувати вагу пристрою.
Неконтрольований запуск
Порізи
Перед транспортуванням вийняти акумулятор з пристрою.
Транспортуйте кущоріз тільки із встановленим захисним кожухом.
Зняти акумуляторний блок, див. главу Демонтаж акумуляторного блока.
Встановити захисний кожух ножа.
У разі необхідності демонтуйте подовжувальну трубку.
Поверніть верхню поворотну манжету вліво.
Вийміть подовжувальну трубку з верхньої частини штанги.
Поверніть нижню поворотну манжету вліво.
Вийміть подовжувальну трубку з нижньої частини штанги.
Вологе середовище
Корозія
Зберігати пристрій тільки у приміщеннях.
Недотримання ваги
Небезпека травмування та пошкоджень
Під час зберігання враховувати вагу пристрою.
Неконтрольований запуск
Порізи
Перед транспортуванням вийняти акумулятор з пристрою.
Зберігайте кущоріз тільки із встановленим захисним кожухом.
Перед кожним зберіганням пристрій слід очищати (див. главу Очищення пристрою).
Зняти акумуляторний блок, див. главу Демонтаж акумуляторного блока.
Встановити захисний кожух ножа.
У разі необхідності демонтуйте подовжувальну трубку.
Поверніть верхню поворотну манжету вліво.
Вийміть подовжувальну трубку з верхньої частини штанги.
Поверніть нижню поворотну манжету вліво.
Вийміть подовжувальну трубку з нижньої частини штанги.
Зберігати пристрій у сухому й добре вентильованому місці. Не піддавати пристрій впливу корозійних речовин, наприклад садових хімікатів і протиобліднювальної солі.
Неконтрольований запуск
Порізи
Перед проведенням будь-яких робіт вийміть акумулятор із пристрою.
Небезпека травмування гострими ножами
Під час проведення будь-яких робіт на пристрої використовуйте захисні окуляри та рукавиці.
Неправильне очищення
Пошкодження пристрою
Очищайте пристрій вологою тканиною.
Не використовуйте миючих засобів, що містять розчинники.
Не занурюйте пристрій у рідини.
Не мийте пристрій під струменем води зі шланга або під високим тиском.
Дати пристрою охолонути.
За допомогою щітки очистити ніж і корпус двигуна від залишків рослин і сміття.
Очистити вентиляційні щілини пристрою за допомогою щітки.
Послаблене нарізне з'єднання
Порізи внаслідок неконтрольованих рухів ножа
Регулярно перевіряйте міцність нарізного з'єднання ножа.
Перевірити міцність посадки гвинтів/гайок.
Затягнути послаблені гвинти/гайки.
Для збереження якості ножа після кожного використання пристрою слід змащувати леза ножа.
Відмінний результат можна отримати, якщо використовувати малов’язке машинне мастило або аерозольне мастило.
Покласти пристрій на рівну основу.
Нанести мастило на верхню поверхню лез ножа.
Під час загострення знімати якомога менше матеріалу та зберігати первинний кут зуба леза.
Гострі ножі
Порізи
Під час загострення лез ножа надягайте відповідні захисні рукавиці.
Затиснути ніж в лещатах.
Загострити напилком відкриту сторону зубів.
Обережно пересувати рукою ніж, вивільняючи незагострені зуби.
Загострити напилком відкриту сторону всіх зубів.
Несправності часто мають просту причину, яку можна усунути самостійно за допомогою інструкцій, наведених нижче. За наявності сумнівів або в разі неназваних несправностей слід звертатися до авторизованої сервісної служби.
Під час збільшення строку служби ємність акумуляторного блока знижуватиметься навіть за доброго обслуговування, внаслідок чого навіть у разі повної зарядки повний час роботи більше не забезпечуватиметься. Це не є дефектом.
Пристрій не запускається
Причина:
Акумуляторний блок встановлено неправильно.
Усунення:
Встановити акумуляторний блок у гніздо до фіксації.
Пристрій не запускається
Причина:
Акумуляторний блок розряджений.
Усунення:
Зарядити акумуляторний блок.
Пристрій не запускається
Причина:
Акумуляторний блок несправний.
Усунення:
Замінити акумуляторний блок.
Причина:
Ніж заблокований зрізаною рослинністю.
Усунення:
Очистити ніж від рослинності.
Пристрій зупиняється під час роботи
Причина:
Акумулятор перегрітий
Усунення:
Зупинити роботу і зачекати, доки температура акумулятора не знизиться до нормального значення.
Пристрій зупиняється під час роботи
Причина:
Двигун перегрітий
Усунення:
Зупинити роботу і дати двигуну охолонути.
Проблеми під час встановлення подовжувальної трубки
Причина:
Забруднені місця з'єднань
Усунення:
Очистити кінці подовжувальної трубки і частин штанги від налиплого бруду.
Укладати пристрій і подовжувальні трубку тільки на чисті поверхні.
У кожній країні діють відповідні гарантійні умови, встановлені уповноваженою організацією збуту нашої продукції в цій країні. Можливі несправності приладу протягом гарантійного строку ми усуваємо безкоштовно, якщо причина несправності полягає в дефектах матеріалів або виробничому браку. У разі виникнення претензій протягом гарантійного строку прохання звертатися, маючи при собі чек про покупку, до торговельної організації, що продала продукт, або до найближчої уповноваженої служби сервісного обслуговування.
(Адреси див. на звороті)
Робочі характеристики пристрою | |
Номінальна напруга | 18 V |
Число обертів холостого ходу | 1350 /min |
Частота ходу без навантаження | /min |
довжина зрізання | 45 cm |
Відстань між зубами | 18 mm |
Робочий радіус дії (макс.) | 2,9 m |
Рівень вібрації відповідно до EN ISO 10517:2019 | |
Величина вібрацій на руці/кисті від передньої ручки | 1,5 m/s2 |
Величина вібрацій на руці/кисті від задньої ручки | 1,4 m/s2 |
Похибка | 1,5 m/s2 |
Рівень звукової потужності відповідно до EN ISO 10517:2019 | |
Рівень звукового тиску LpA | 84,2 dB(A) |
Похибка КpA | 3,0 dB(A) |
Рівень звукової потужності LWA | 93,5 dB(A) |
Похибка КWA | 1,4 dB(A) |
Розміри та вага | |
Довжина x ширина x висота | 2967 x 122 x 250 mm |
Вага (без акумуляторного блока) | 4,3 kg |
Зазначене значення вібрації виміряне за допомогою стандартного методу випробування і може використовуватися для порівняння з пристроєм.
Зазначене значення вібрації може бути використано у попередній оцінці навантаження.
Залежно від способу використання пристрою, рівень вібрації під час поточного використання пристрою може відрізнятися від зазначеного загального значення.
Цим ми повідомляємо, що нижче зазначена машина на основі своєї конструкції та конструктивного виконання, а також у випущеної у продаж моделі, відповідає спеціальним основним вимогам щодо безпеки та захисту здоров'я представлених нижче директив ЄС. У разі внесення неузгоджених із нами змін до машини ця заява втрачає свою чинність.
Виріб: Акумуляторний кущоріз з подовжувачем
Тип: 1.444-210.0
Відповідні директиви ЄС2006/42/EG (+2009/127/EG)
2014/30/ЄС
2000/14/ЄС (+2005/88/ЄС)
2011/65/ЄС
Застосовувані гармонізовані стандартиEN 60745-1:2009+A11:2010
EN ISO 10517:2019
EN 55014-1: 2017
EN 55014-2: 2015
EN 50581: 2012
Застосовуваний метод оцінки відповідності2000/14/ЄС зі змінами згідно з 2005/88/ЄС: Додаток V
Рівень звукової потужності, дБ(A)Виміряний:93,5
Гарантований:95
Особи, що нижче підписалися, діють за дорученням і за довіреністю керівництва.
Особа, відповідальна за ведення документації:
Ш. Райзер (S. Reiser)
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Str. 28 - 40
71364 Winnenden (Germany)
Тел.: +49 7195 14-0
Факс: +49 7195 14-2212
м. Вінненден, 01.10.2018