KIRA B 50

59800570 (06/23)
59800570 (06/23)
Перед першим використанням пристрою слід ознайомитися з цією оригінальною інструкцією з експлуатації і діяти відповідно до неї.
Зберігайте цю інструкцію з експлуатації для подальшого використання або для наступного користувача.
Перед першим використанням пристрою ознайомтеся з повною інструкцією з експлуатації, доступ до якої можна отримати на дисплеї пристрою або яку можна завантажити на смартфон.
Цей пристрій може містити компоненти, ліцензовані за ліцензією з відкритим вихідним кодом та/або розроблені третіми особами. На сенсорному екрані пристрою відображатиметься список компонентів програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом (включно з власниками авторських прав та умовами ліцензійної угоди). Для відображення відкрити головне меню, викликати налаштування та відкрити інформацію про систему.
Ці інструкція призначена для груп користувачів Оператор і Контролер.
Кожному користувачеві можуть бути надані або відмовлені дозволи на різні функції пристрою за допомогою сенсорного екрана пристрою.
Всі описи в цій інструкції стосуються основних налаштувань, запропонованих в пристрої для відповідної групи користувачів.
Цей пристрій придатний для комерційного і промислового використання, наприклад в готелях, школах, лікарнях, фабриках, магазинах, офісах і приміщеннях, що здаються в оренду. Використовувати цей пристрій виключно відповідно до вказівок, що містяться в цій інструкції з експлуатації.
Пристрій можна використовувати тільки для очищення вологостійких і стійких до полірування гладких підлог.
Цей пристрій призначений для використання усередині приміщень.
Цей пристрій призначений для використання лише в сухих місцях.
Діапазон робочої температури становить від +5 °C до +40 °C.
Пристрій не придатний для очищення замерзлих підлог (наприклад, на холодильних складах).
Пристрій призначений для роботи при рівні води, що не перевищує 1 см. Не заїжджати в область, якщо існує ризик перевищення максимального рівня води.
Під час застосування зарядних пристроїв чи акумуляторних батарей дозволено використовувати лише компоненти, зазначені в інструкції з експлуатації. Можливість застосування інших компонентів повинна бути офіційно підтверджена виробником зарядного пристрою та/або акумуляторної батареї.
Пристрій не призначений для чищення суспільних транспортних доріг.
Пристрій не можна застосовувати на чутливих до тиску підлогах. Необхідно дотримуватися припустимого навантаження на поверхню підлоги. Навантаження пристрою на поверхню вказане в розділі «Технічні дані».
Пристрій не придатний для використання у вибухонебезпечному середовищі.
Використання цього пристрою допускається на поверхнях з максимальним ухилом (див. главу «Технічні дані»).
Перед першим використанням пристрою слід ознайомитися з цією інструкцією з експлуатації й повною інструкцією з експлуатації (на дисплеї пристрою) і діяти відповідно до них.
Використовувати пристрій лише за зачинених кришках і за зачиненого капота.
Натисніть кнопку аварійного вимкнення для негайного виведення з експлуатації в надзвичайній ситуації.
Експлуатуйте пристрій лише на поверхнях, кут нахилу яких не перевищує максимально допустимий (див. розділ «Технічні характеристики»).
Не допускайте потрапляння частин тіла між док-станцією та пристроєм під час встановлення пристрою на док-станцію.
Вказівка щодо небезпеки, яка безпосередньо загрожує та призводить до тяжких травм чи смерті.
Вказівка щодо потенційно можливої небезпечної ситуації, що може призвести до тяжких травм чи смерті.
Вказівка щодо потенційно небезпечної ситуації, яка може спричинити отримання легких травм.
Вказівка щодо можливої потенційно небезпечної ситуації, що може спричинити матеріальні збитки.
Під час роботи з пристроєм використовувати відповідні захисні рукавиці.
Небезпека ядухи. Пакувальну плівку зберігати у недоступному для дітей місці.
Використовувати пристрій лише за призначенням. Враховувати умови місцевості, під час роботи з пристроєм необхідно звертати увагу на третіх осіб, особливо на дітей.
Пристрій не призначений для використання особами з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими здібностями, а також особами з недостатнім досвідом та/або знаннями.
Пристроєм дозволяється користуватися тільки особам, які пройшли інструктаж щодо поводження з ним, підтвердили свої здібності щодо керування ним та яким доручено користування пристроєм.
Забороняється працювати з пристроєм дітям.
Стежити за тим, щоб діти не грали з пристроєм.
Тримайте дітей та сторонніх осіб подалі від пристрою.
Запобіжні пристрої призначені для вашого захисту. Забороняється змінювати запобіжні пристрої чи нехтувати ними.
Небезпека травмування кришкою бака!
Небезпека защемлення кінцівок внаслідок випадкового закриття кришки бака.
Відкривати кришку бака до упору, щоб уникнути випадкового закриття.
Закривати кришку бака, тільки прибравши кінцівки між баком і кришкою.
Зазначена напруга на заводській табличці повинна відповідати напрузі джерела струму.
Заборонено торкатися штепсельної вилки та розетки вологими руками.
Пристрої класу захисту I підключати тільки до заземлених належним чином джерелам струму.
Підключати пристрій до елемента електропідключення, виконаного спеціалістом-електриком відповідно до стандарту міжнародної електротехнічної комісії (МЕК) IEC 60364‑1.
У разі виникнення витоків вимкнути пристрій.
У разі піноутворення або витоку рідини негайно вимніть пристрій і витягніть штепсельну вилку док-станції або зарядного пристрою.
Перед кожним використанням пристрою переконатися, що мережевий кабель зі штепсельною вилкою не пошкоджені. Якщо мережевий кабель пошкоджений, то він повинен бути негайно замінений виробником, авторизованою сервісною службою або кваліфікованим електриком для уникнення небезпеки.
Уникати пошкодження мережевого кабелю та подовжувача шляхом наїзду, стискання, розтягування тощо. Захищати мережевий кабель від високих температур, оливи та гострих країв.
Використовувати лише мережевий кабель, рекомендований виробником (це стосується також випадків заміни кабелю). Номери для замовлення та типи наведено в інструкції з експлуатації.
З'єднувальні елементи на мережевому кабелі або подовжувачі замінювати тільки на аналогічні вироби з таким же бризкозахистом та механічною міцністю.
Перевірте пристрій перед введенням в експлуатацію, як описано в главі «Перевірка пристрою».
Дотримуйтесь правил автономної роботи, як описано в главі «Правила автономної роботи».
Під час використання пристрою у небезпечних зонах (наприклад, на заправках) дотримуватись відповідних правил техніки безпеки.
Експлуатація у вибухонебезпечних приміщеннях заборонена.
Забороняється використовувати пристрій для розпилення і збирання вибухонебезпечних рідин, горючих газів, вибухонебезпечного пилу, а також нерозбавлених кислот і розчинників. До цих речовин належать бензин, розріджувачі фарби та мазут, які в разі змішування зі всмоктуваним повітрям можуть утворювати вибухонебезпечні пари або суміші. Також це ацетон, нерозведені кислоти та розчинники, адже вони пошкоджують матеріали пристрою.
Не всмоктувати предмети, що горять або тліють.
Не пилососити людей або тварин пристроєм.
Не використовуйте пристрій на слизькій підлозі.
На похилих поверхнях не перевищувати значення кута нахилу вбік і в напрямку руху, зазначеного в інструкції з експлуатації.
Одягайте щільно прилягаючий одяг, щоб запобігти його затягуванню в обертові частини (не надягайте краватку, довгу широку спідницю тощо).
Перед кожним використанням перевіряти стан та експлуатаційну безпеку пристрою та додаткового обладнання, наприклад мережевого кабелю та подовжувача. У разі пошкодження витягнути штепсельну вилку з розетки і не користуватися пристроєм.
Не перевозьте людей на пристрої.
Не відкривати кожух під час роботи двигуна.
Забороняється експлуатація пристрою для збору шкідливого для здоров'я пилу.
Забороняється експлуатація пристрою за температури нижче 0 °C.
Пристрій не є пилососом. Не всмоктувати більше рідини, ніж було розприскано. Не використовувати пристрій для збирання сухого сміття.
Пристрій підходить тільки для покриттів, зазначених в інструкції з експлуатації.
Пристрій призначений для очищення вологої та мокрої підлоги при рівні води до 1 см. Не застосовувати пристрій в зонах, де рівень води перевищує 1 см.
При утилізації брудної води та лугів дотримуватися законодавчих норм.
Не використовуйте пристрій просто неба.
Зберігати мийні засоби у недоступному для дітей місці.
Перед використанням рекомендованих мийних засобів обов’язково їх розвести. Вироби є безпечними в експлуатації, оскільки не містять кислот, лугів або небезпечних для довкілля речовин. У разі контакту мийного засобу з очима негайно ретельно промити їх водою та звернутися до лікаря, як і в разі проковтування мийного засобу.
Користуватися лише очисними засобами, рекомендованими виробником, і дотримуватися інструкцій щодо застосування, утилізації, а також попереджувальних вказівок виробників миючих засобів.
У цьому пристрої встановлені літій-іонні акумулятори. До них застосовуються спеціальні критерії. Зняття, встановлення та перевірка несправних акумуляторів можуть здійснюватися лише сервісною службою Kärcher або спеціалістом.
Інформацію щодо зберігання та транспортування можна отримати в сервісній службі Kärcher.
Модифікація та зміна пристрою заборонені.
Забороняється відкривати акумулятор, існує небезпека короткого замикання. Крім того, можуть виділятися подразнюючі пари або агресивні рідини.
Не піддавайте акумулятор сильному сонячному випромінюванню, нагріванню та вогню. Існує небезпека вибуху.
Не користуйтеся зарядним пристроєм у вибухонебезпечному середовищі.
Не використовуйте зарядний пристрій у забрудненому або вологому стані.
Забезпечте належну вентиляцію під час заряджання.
Небезпека вибуху. Поблизу акумулятора або в акумуляторній заборонено використання відкритого вогню, створення іскор чи паління.
Небезпека вибуху. Не кладіть інструменти або подібні предмети на акумулятор, тобто на виводи полюсів і міжелементні перемички.
Перед кожним використанням перевіряйте пристрій та мережевий кабель на наявність пошкоджень. Не використовуйте пошкоджений пристрій та доручайте ремонт пошкоджених деталей тільки спеціалістам.
Зберігайте акумулятори та зарядний пристрій подалі від дітей.
Не заряджайте пошкоджені акумулятори. Заміняйте пошкоджені акумулятори у сервісній службі KÄRCHER.
Не викидайте пошкоджений акумулятор у побутове сміття. Повідомте сервісну службу KÄRCHER.
Уникайте контакту з рідиною, що витекла з пошкоджених акумуляторів. У разі випадкового контакту змийте рідину водою. У разі потрапляння в очі зверніться до лікаря.
Обов’язково дотримуйтесь цієї інструкції з експлуатації. Дотримуйтесь норм законодавства щодо поводження з акумуляторами.
Напруга мережі повинна відповідати напрузі, зазначеній на заводській табличці пристрою.
Використовуйте акумулятор лише з цим пристроєм. Забороняється і небезпечно використовувати його в інших цілях.
Непридатні щітки загрожують вашій безпеці. Використовувати тільки щітки, що постачаються з пристроєм, або щітки, рекомендовані в інструкції з експлуатації.
Перед очищенням, технічним обслуговуванням, заміною деталей та переходом на іншу функцію пристрій необхідно виключити. Витягнути з розетки штепсельну вилку пристроїв, що працюють від електромережі. Для пристроїв, що працюють від акумулятора, слід витягти роз'єм акумулятора або від'єднати акумулятор.
Роботи з ремонту, встановлення запасних частин та з електричними компонентами доручати тільки авторизованій сервісній службі.
Проведення ремонту доручати лише авторизованим службам сервісного обслуговування або спеціалізованому персоналу для даного регіону, обізнаному з усіма відповідними правилами техніки безпеки.
Регулярно чистити пристрій обмеження рівня води, одночасно перевіряючи наявність ознак пошкодження.
Дотримуватися вказівок із перевірки безпеки для пересувних промислових пристроїв згідно з місцевими правилами.
Короткі замикання або інші пошкодження. Не очищувати пристрій під струменем води зі шланга або під високим тиском.
Використовуйте лише те обладнання та запасні частини, що дозволені для використання виробником. Слід використовувати оригінальне приладдя та оригінальні запасні частини, тому що саме вони гарантують безпечну та безперебійну експлуатацію пристрою.
Перед транспортуванням зупинити двигун. Фіксувати обладнання з урахуванням ваги, див. главу Технічні характеристики в інструкції з експлуатації.
Відсутні або змінені запобіжні пристрої
Запобіжні пристрої призначені для вашого захисту.
Забороняється змінювати запобіжні пристрої чи нехтувати ними.
Функції безпеки пристрою не порушуються у разі відсутності підключення до мережі.
Якщо натиснути кнопку аварійного вимкнення, всі функції очищення та руху буде негайно припинено.
Якщо під час експлуатації вручну відпустити обидва запобіжні вимикачі, пристрій зупиниться.
Під час автономної експлуатації спрацьовування одного запобіжного вимикача ініціює робочу паузу в 10 секунд.
Датчики відстані виявляють перешкоди і змушують пристрій оминати їх. Датчики відстані відповідають класу захисту від лазера 1 відповідно до IEC 60825-1:2014.
Оптичні датчики виявляють перешкоди і змушують пристрій оминати їх. Оптичні датчики відповідають класу захисту від лазера 1 відповідно до IEC 60825-1:2014.
Док-станція призначена для комерційного і промислового використання, наприклад в готелях, школах, лікарнях, фабриках, магазинах, офісах і приміщеннях, що здаються в оренду.
Користувачі повинні бути належним чином проінструктовані щодо використання док-станції.
Використовуйте док-станцію лише в сухих місцях.
Перед проведенням будь-яких робіт з технічного обслуговування від’єднуйте док-станцію від розетки.
Запобігайте контакту мережевого кабелю док-станції з обертовими щітками підлогомийної машини.
Використовуйте док-станцію тільки в приміщеннях
Зберігайте док-станцію тільки в приміщеннях.
Під час роботи з акумуляторами слід дотримуватися таких попереджувальних вказівок:
![]() | Дотримуватись вказівок, що містяться в інструкції з експлуатації акумулятора та на акумуляторі, а також у цій інструкції з експлуатації. |
![]() | Використовувати захист для очей. |
![]() | Не допускати дітей до електроліту та акумулятора. |
![]() | Небезпека вибуху |
![]() | Вогонь, іскри, відкрите світло та паління заборонені. |
![]() | Небезпека хімічних опіків |
![]() | Перша допомога. |
![]() | Попередження |
![]() | Утилізація |
![]() | Не викидати акумулятор у контейнер для сміття. |
Пакувальні матеріали придатні до вторинної переробки. Упаковку необхідно утилізувати без шкоди для довкілля.
Електричні та електронні пристрої містять цінні матеріали, які придатні до вторинної переробки, і часто компоненти, як-от батареї, акумулятори чи мастило, які у разі неправильного поводження з ними або неправильної утилізації можуть створити потенційну небезпеку для здоров'я людини та довкілля. Однак ці компоненти необхідні для належної експлуатації пристрою. Пристрої, позначені цим символом, забороняється утилізувати разом із побутовим сміттям.
Актуальні відомості про компоненти наведені на сайті: www.kaercher.de/REACH
Слід використовувати лише оригінальне приладдя та оригінальні запасні частини, тому що саме вони гарантують безпечну та безперебійну експлуатацію пристрою.
Інформація щодо приладдя та запасних частин міститься на сайті www.kaercher.com.
Під час розпакування пристрою перевірити комплектацію. У разі нестачі приладдя або ушкоджень, отриманих під час транспортування, слід повідомити про це торговельній організації, яка продала пристрій.
У кожній країні діють відповідні гарантійні умови, встановлені уповноваженою організацією збуту нашої продукції в цій країні. Можливі несправності пристрою протягом гарантійного строку ми усуваємо безкоштовно, якщо причина несправності полягає в дефектах матеріалів або виробничому браку. У разі виникнення претензій протягом гарантійного строку прохання звертатися, маючи при собі чек про покупку, до торговельної організації, що продала продукт, або до найближчої уповноваженої служби сервісного обслуговування.
(Адреси див. на звороті)
Позиційні коди потрібні для автономного прибирання. Щоб розпочати маршрут прибирання, пристрій повинен бути розташований перед позиційним кодом. Тому їх слід розміщувати в стратегічних точках будівлі. Позиційні коди складаються з коду, що зчитується пристроєм, та ідентифікатора позиційного коду, що зчитується людиною.
Розташуйте позиційний код на висоті 66 см.
Для кожного пристрою не можна використовувати декілька позиційних кодів з однаковим ідентифікатором.
У кожному позиційному коді можна зберігати будь-яку кількість маршрутів.
Щоб розпочати маршрут, пристрій повинен бути розташований перед відповідним позиційним кодом.
Не ламінуйте позиційний код. Через ламінування може статися так, що пристрій не розпізнає позиційний код правильно.
Маршрути також можуть бути завершені без позиційного коду.
Для практичного поділу площі можна розділити на зони з постійною однаковою структурою та зони, середовище яких часто змінюється (наприклад, через сезонні пропозиції).
Завдяки функції пов’язування, яка описується далі, досягається високий ступінь гнучкості в окремо запрограмованих зонах прибирання. Приблизно 30-60 хвилин тривалості етапу виявилися оптимальними з точки зору використання та доступності ресурсів.
Крім того, окремі часто відвідувані зони, таким чином, можуть прибиратись частіше або у випадку сильних змін на території слід перепрограмовувати тільки відповідний маршрут.
В ідеалі розташовуйте позиційний код близько до площі, яку потрібно очистити, щоб уникнути довгих шляхів під’їзду. На одній території можна застосовувати декілька позиційних кодів в стратегічних місцях.
Перед програмуванням продумайте маршрут і розділіть очищувану зону на відповідні ділянки.
Видаліть сміття (наприклад, скотч, уламків палет та плівку), яке пристрій не може збирати, оскільки це може пошкодити його.
Переконайтеся, що маршрут не містить сезонних стендів, а також інших тимчасових перешкод.
Запрограмуйте нові маршрути, коли рівень заповненості очищуваної площі є найнижчим. В ідеалі у неробочий час об’єкта та персоналу.
Зверніть увагу, що в неробочий час в будівлі можуть бути активними системи безпеки, які реагують на пристрій.
Уникайте шляхів між зонами з різкими коливаннями температури та вологості, оскільки це може призвести до утворення вологи на зовнішній поверхні та електроніці та/або датчиках і вплинути на можливості пристрою.
Пил може осідати на датчиках і перешкоджати безпечній та ефективній роботі пристрою в автономному режимі. Регулярно очищайте датчики.
За допомогою функції програмування шляхом навчання користувач очищає поверхню, як за допомогою звичайної ручної машини. Тим часом пристрій записує маршрут та додаткову інформацію, що надходить з датчиків. Під час програмування користувач може встановлювати різні параметри. Потім збережені маршрути стають доступними для автономної роботи.
Позиціонування пристрою
Щоб розпочати програмування, пристрій слід розташувати перед позиційним кодом. Якщо пристрій розпізнає позиційний код, останній з’являється на екрані пристрою. Потім розпочинається процес програмування.
Запис під час програмування
Під час програмування записується таке:
Прокладений користувачем маршрут.
Точки, в яких модулі очищення були увімкнені або вимкнені.
Налаштування параметрів для подачі води, дозування мийного засобу, потужності всмоктування та частоти обертання щітки.
Звуковий сигнал (наприклад, на перехресті)
Під час програмування не записується таке
Якщо користувач робить коротку перерву, зупинення не записується (максимум 5 хвилин).
Пристрій не зберігає швидкість, з якою записувався маршрут.
Функції на екрані під час програмування
Під час програмування користувач може вмикати та вимикати очисні агрегати, регулювати окремі параметри очищення та активувати функцію Smart Fill (інтелектуальне заповнення).
Щоб записати нові маршрути, натисніть «Новий маршрут» в меню автономного режиму. Після того, як пристрій відсканує позиційний код, на екрані з’являється меню для програмування.
Оптимальна відстань між стіною та правою стороною пристрою | 10 см |
Мінімальна ширина проходу для односторонньої роботи | 1,05 м |
Мінімальна ширина проходу для розворотів | 1,7 м |
Мінімальна відстань до краю падіння (паралельний рух) | 1,5 м |
Пристрій не виявляє перешкод, які знаходяться нижче 15 см над підлогою (плінтуси, килими, зубці вилки, кабелі, розетки, піддони). На очищуваній поверхні повинні бути відсутні перешкоди цього типу.
Для того, щоб пристрій міг виконувати запрограмовані маршрути в автономному режимі, необхідно дотримуватися зазначених граничних значень. Для дотримання відстані до краю можна застосовувати вставку бічної щітки.
Під час програмування слід дотримуватися такого:
Програмування поверхні, що підлягає очищенню
Очистіть поверхню, як за допомогою звичайного ручного пристрою. Використовуйте інтерактивну карту на екрані, щоб прокладати смуги руху близько одна до одної або трохи перекривати їх. Поверхні, які вже були очищені, відображаються синім кольором, щоб уникнути пропусків місць на очищуваній площі.
Щоб бічна щітка досягала краю очищуваної поверхні, її потрібно проходити проти годинникової стрілки.
Увімкнення очисних агрегатів
Очисні агрегати завжди слід вмикати в такому порядку:
Всмоктування
Щіткова голівка
Бічна щітка
Вимкнення очисних агрегатів
Очисні агрегати завжди слід вимикати на транзитних ділянках або до закінчення маршруту в такій послідовності:
Бічна щітка
Щіткова голівка
Всмоктування
Пройдіть пристроєм з увімкненою функцією всмоктування кілька метрів, щоб зібрати залишки води на поверхні.
Щоб уникнути залишків води, доцільно вимкнути функцію очищення до завершення маршруту.
Функція Smart Fill (інтелектуальне заповнення) призначена для великих окремих ділянок. Цю функцію можна активувати під час звичайного програмування.
Кнопка Smart Fill з’являється на сенсорному екрані тільки після активації однієї або декількох функцій очищення.
Поверхню, що підлягає очищенню, потрібно обійти лише один раз. Потім пристрій очищає пройдену площу в автономному режимі. За замовчуванням шлях руху в межах зони є спіральним.
Зверніть увагу на те, що початкова та кінцева точки для функції Smart Fill повинні бути однаковими. Для цього використовуйте екран. Тут початкова точка маршруту позначена колом.
Розділіть зони на ділянки без перешкод. В іншому випадку це може призвести до того, що поверхню неможливо буде очистити.
Під час маршруту дозволяється кілька Smart Fill.
Уникайте килимових покриттів.
Створення маршрутів прибирання на складних територіях за допомогою Smart Fill
На територіях зі складними поверхнями також можна використовувати функцію Smart Fill. Для цього функцію Smart Fill можна використовувати кілька разів для різних вільних площ під час програмування маршруту. Потім між поверхнями Smart Fill можна запрограмувати або транзитну ділянку (очищувальні агрегати вимкнено) або ділянку для очищення (очищувальні агрегати ввімкнено).
Якщо наприкінці маршруту машина має ставати на док-станцію, маршрут повинен закінчуватись перед док-станцією під час процесу програмування. Для цього натисніть кнопку «Закінчити маршрут установленням на док-станцію».
Перед проходженням маршрутів в автономному режимі зверніть увагу на таке:
Чи достатньо низький рівень заповненості для виконання прибирання або прибирання слід виконати у неробочий час?
Чи повністю заповнений бак для чистої води?
Чи порожній бак для брудної води?
Чи заряджений акумулятор пристрою?
Чи зібране крупне сміття на площі, що підлягає очищенню?
Чи в охайному стані територія?
Чи звільнена площа від нових великих перешкод?
Чи розташований пристрій перед правильним позиційним кодом?
Після запису маршруту його можна вибрати в меню «Чинні маршрути».
У разі активації відповідної кнопки пристрій упорядковує наявні маршрути відповідно до пов’язаного з ними позиційного коду. Можна додатково відфільтрувати їх, використовуючи поле введення в швидкому текстовому пошуку.
Пристрій також можна розташувати перед позиційним кодом, коли відкрито головне меню. Як тільки буде розпізнано позиційний код, на екрані з’явиться повідомлення «Наявні маршрути до позиційного коду». У разі натискання на повідомлення відобразяться відповідні маршрути.
Різні маршрути, які мають початкові та кінцеві точки на док-станції, можуть бути пов’язані між собою.
Наприклад:
Користувач має велику складську площу. Тут він встановив док-станцію для пристрою. Після логічного поділу складу на ділянки можна запрограмувати кілька маршрутів для окремих зон прибирання. Вони починаються і закінчуються на док-станції на складі. Для того, щоб прибрати весь склад або кілька зон в автономному режимі, можна пов’язати кілька маршрутів. Потім вони виконуються один за одним з процесом установлення машини на док-станцію після кожного маршруту. Якщо потрібно, здійснюється заміна ресурсів пристрою.
Щоденне технічне обслуговування містить:
Очищення датчиків.
Загальний огляд машини.
Перевірка автономного руху після ввімкнення машини.
Крім того, оператор повинен залишатися на місці під час роботи. Регулярно перевіряйте хід прибирання, особливо під час дуже тривалих прибирань.
Тримайтеся подалі від таких небезпечних місць:
Необгороджені краї
Скляні перила
Ескалатори
Приземні басейни/колодязі
Килими
Пороги > 5 мм
Кабелі та проводи
Ліфти
Жалюзійні ворота
Аварійні виходи
Великі відбивні поверхні
Уникайте надто запилених ділянок та територій. Пил може осісти на датчиках і перешкоджати безпечній навігації пристрою в автономному режимі.
Використовувати пристрій тільки у приміщеннях.
Цей приклад показує можливі зони прибирання в супермаркеті.
Зона входу та виходу
Через підвищену прохідність зону входу та виходу потрібно прибирати частіше.
У погану погоду зону входу та виходу, можливо, доведеться прибирати кілька разів на день.
Касова зона
Через більшу завантаженість касову зону доводиться прибирати частіше.
Зона фруктів і овочів
Зона фруктів і овочів може бути бруднішою і потребуватиме частішого прибирання. Доцільним може бути поділ зон з сезонними стендами та перешкодами.
М’ясний прилавок
Цю зону необхідно прибирати частіше, оскільки гігієнічні стандарти тут ще вищі, а чисте середовище є надзвичайно важливим. Доцільним може бути поділ зон з сезонними стендами та перешкодами.
Торгова зала
Враховуйте окремі шляхи для зон із сезонними вітринами.
У разі помірної забрудненості зазвичай достатньо очищати площу лише один раз на день.
Склад
Переконайтеся, що шляхи не заблоковані рухомими об’єктами, як-от коробки або піддони.
Розгляньте можливість прибирання складу в неробочий час, щоб уникнути переривання звичайного робочого процесу.
Розташуйте позиційний код в легкодоступних місцях та переконайтеся, що вони не заблоковані.
Зверніть увагу на те, наскільки прохідними є певні зони, і створіть окремі маршрути для зон з високою прохідністю.
Створюйте незалежні маршрути для зон з сезонними або змінними стендами та перешкодами. Використовуючи одну або кілька док-станцій, ці маршрути можна потім пов’язати з іншими маршрутами.
Виконуйте програмування у неробочий час або обгороджуйте зони.
Перед програмуванням приберіть тимчасові або рухомі предмети з очищуваної поверхні.
Переконайтеся, що на поверхні Smart Fill немає плоских об’єктів (з висотою нижче 15 см) або постійних перешкод, щоб пристрій міг рухатися по всій внутрішній поверхні.
Враховуйте мінімальну ширину проходу для проходів, в яких має відбуватися розворот 1,7 м.
Уникайте виступаючих предметів, басейнів з водою, сходів і навісів полиць.
Прибирайте очищувану поверхню від крупного сміття, як-от осколки скла, великі частини рослин і змащувальні рідини.
Не прокладайте шляхи для прибирання через ескалатори, двері ліфтів та, зокрема, аварійні виходи або поруч із ними. Прибирайте ці зони вручну.
Деякі торгові центри мають водні поверхні врівень з підлогою або вкриті водою зони. Під час прокладання маршрутів уникайте цих зон і переконайтеся, що пристрій не може випадково потрапити в ці зони.
Переконайтеся, що на поверхні Smart Fill немає плоских об’єктів (з висотою нижче 15 см), щоб пристрій міг рухатися по всій внутрішній поверхні.
Виконуйте програмування у неробочий час або обгороджуйте зони.
Уникайте зон з багатьма стільцями та столами (наприклад, фудкортів) та прибирайте їх вручну.
Дотримуйтеся граничного значення 1,5 м до вікон та перил, які знаходяться занадто близько до підлоги, якщо за ними є необгороджений край.
Зверніть увагу на те, щоб шляхи для прибирання не проходили через ескалатори, двері ліфтів і, зокрема, аварійні виходи або поруч з ними. Прибирайте ці зони вручну.
Уникайте килимових покриттів.
Уникайте прибирання поруч із жалюзійними воротами.
Переконайтеся, що на поверхні Smart Fill немає плоских об’єктів (з висотою нижче 15 см), щоб пристрій міг рухатися по всій внутрішній поверхні.
Прямі сонячні промені можуть призвести до проблем з датчиками та навігацією.
Дотримуйтеся граничного значення 1,5 м до вікон та перил, які знаходяться занадто близько до підлоги, якщо за ними є необгороджений край.
Виконуйте програмування за мінімальної прохідності або обгороджуйте зони.
Приберіть рухомі об’єкти, якщо це можливо.
Уникайте зон з системами керування чергами (наприклад, бар’єрами), оскільки пристрій може не надійно розпізнати ці об’єкти.
Перевірте, чи розпізнаються окремі знаки під час наближення до них пристрою збоку.
Уникайте зон з багатьма стільцями та столами (наприклад, фудкортів) та прибирайте їх вручну.
Не прокладайте шляхи для прибирання через ескалатори, двері ліфтів та, зокрема, аварійні виходи або поруч із ними. Прибирайте ці зони вручну
Приберіть скотч, уламки з піддонів та прозору плівку і переконайтеся, що шляхи прибирання вільні від сміття і предметів (наприклад, кабелів, пакувальної стрічки тощо). Вони можуть застрягти в щітці.
Під час автономної роботи поблизу пристрою не повинно бути плоских предметів (висотою нижче 15 см, наприклад, вилок навантажувачів).
Створюйте маршрути відповідно до «правил дорожнього руху» вашого закладу.
Використовуйте звуковий сигнал під час програмування, щоб пристрій міг бути помітним в критичних точках і місцях, що погано проглядаються, на складі.
Не використовуйте пристрій у місцях, які використовуються для аварійного транспортування, оскільки ці ділянки можуть бути заблоковані пристроєм.
Дотримуйтеся граничного значення 1,5 м до вікон та перил, які знаходяться занадто близько до підлоги, якщо за ними є необгороджений край.
Переконайтеся, що на поверхні Smart Fill немає плоских об’єктів (з висотою нижче 15 см), щоб пристрій міг рухатися по всій внутрішній поверхні.
Пристрій оснащений лазерними, 3-D та ультразвуковими датчиками.
Пристрій слідує маршруту, прокладеному користувачем. Однак він також може виявляти нові перешкоди та коригувати маршрут, щоб оминути їх.
Пристрій може наближатися до стін і перешкод на відстань до 10 см. Бічна щітка дозволяє виконувати очищення аж до краю.
Прилад негайно зупиняється, а очищувальні агрегати вимикаються. Екран продовжує працювати. Щоб відновити роботу, кнопку аварійного вимкнення потрібно повернути і потягнути. Після цього пристрій продовжує очищення поточним маршрутом.
Ні, карта не може програмуватись сама. Невеликі зміни в первинному плані не є проблемою. Що більше змін у плані, то більш неефективним буде пристрій. Якщо в плані є серйозні зміни, маршрут треба перепрограмувати.
Так, датчики розпізнають скло і, таким чином, виявляють, наприклад, розсувні скляні двері або скляні перегородки.
Різнокольорові світлодіодні індикатори вказують на стан робота та напрямок його руху.
Елементи керування процесом очищення позначені жовтим кольором.
Елементи керування технічним обслуговуванням і сервісом позначені світло-сірим кольором.
![]() | Рівень заповнення бака для мийного засобу 100 % |
![]() | Рівень заповнення бака для мийного засобу 50 % |
![]() | Рівень заповнення бака для мийного засобу 25 % |
![]() | Заливний отвір мийного засобу |
![]() | Кнопка розблокування для заміни щітки |
![]() | Спочатку підняти контейнер для крупного сміття, а потім витягнути його |
![]() | Зливний шланг для брудної води |
![]() | Патрубок для підведення води |
![]() | Зливання чистої води |
![]() | Штепсельна вилка для заряджання акумулятора |
![]() | Точка кріплення для транспортування |
![]() | Подача чистої води |
Зняти картонну коробку та підкріплювальну деревину з дерев’яної конструкції.
Зняти стяжну стрічку.
Відкрутіть обидві колодки.
Відкрутити дошки та дерев'яний брус від дерев’яної конструкції.
З використанням відкручених дощок і бруса створити пандус.
Закріпити дошки та брус за допомогою попередньо знятих гвинтів.
Потягнути пристрій назад з дерев’яної конструкції.
У разі роботи з док-станцією акумулятор заряджається автоматично.
Без док-станції:
Відкрити дверцята відсіку пристрою.
Витягнути зарядний кабель.
Якщо пристрій не має зарядного кабелю, підключіть мережевий кабель зі штекером стандарту IEC 60320 C14 до гнізда живлення на док-порту.
Вставити штепсельну вилку зарядного кабелю в розетку.
Заряджання виконується автоматично.
Рівень заряду відображається на сенсорному екрані.
Пристрій не може використовуватися під час заряджання.
Якщо акумулятор повністю розряджений, процес заряджання триває близько 8 годин.
Після заряджання витягти штепсельну вилку з розетки.
Складіть мережевий кабель у відсік пристрою або від’єднайте мережевий кабель від док-порту.
Якщо правильний перезапуск системи більше неможливий, можна скористатися кнопкою RESET, щоб повністю відключити систему від джерела живлення та перезапустити її.
Зняти кожух.
Зняти бак для мийного засобу.
Натиснути і утримувати кнопку RESET протягом прибл. 10 секунд.
Тепер система повністю відключена від джерела живлення.
Щоб запустити пристрій, натиснути кнопку Power-On (Увімкнути).
Тепер система завантажується.
Установити бак для мийного засобу на місце.
Установити кожух на місце.
Після запуску на сенсорному екрані може відображатися інструкція з експлуатації пристрою. Якщо інструкцію з експлуатації також завантажено на смартфон, кроки з експлуатації можна читати паралельно з роботою.
Відсканувати наведений нижче код на смартфоні та дотримуватись інструкцій, щоб завантажити інструкцію з експлуатації.
У разі роботи з док-станцією з док-станцією бак для чистої води заповнюється автоматично.
Небезпека травмування кришкою бака!
Небезпека защемлення кінцівок внаслідок випадкового закриття кришки бака.
Відкривати кришку бака до упору, щоб уникнути випадкового закриття.
Закривати кришку бака, тільки прибравши кінцівки між баком і кришкою.
Підняти кришку бака для брудної води.
Приєднати шланг подачі води за допомогою шлангової муфти до пристрою. Дотримуватись максимальної температури води 50 °C!
Закрити кришку бака для брудної води.
Відкрити лінію подачі води.
Коли бак для чистої води наповниться, наповнення припиняється автоматично.
Небезпека травмування кришкою бака!
Небезпека защемлення кінцівок внаслідок випадкового закриття кришки бака.
Відкривати кришку бака до упору, щоб уникнути випадкового закриття.
Закривати кришку бака, тільки прибравши кінцівки між баком і кришкою.
Підняти кришку бака для брудної води.
Вставити шланг подачі води у заливний отвір. Дотримуватись максимальної температури води 50 °C!
Відкрити лінію подачі води.
Контролювати рівень заповнення та перекрити подачу води, коли бак наповниться.
Небезпека пошкодження
Використовувати тільки рекомендовані мийні засоби. У разі використання інших мийних засобів ви самі несете підвищений ризик щодо експлуатаційної безпеки, ризик нещасних випадків та скорочення строку служби пристрою. Використовувати тільки ті миючі засоби, що не містять розчинники, соляну та плавікову кислоту. Дотримуватися вказівок з техніки безпеки, що містяться на мийних засобах.
Не використовувати сильно пінливі мийні засоби.
Дотримуватись інструкцій щодо дозування.
Рекомендовані мийні засоби:
Застосування | Мийний засіб |
---|---|
Повсякденне очищення всіх водостійких підлог | CA 50 C RM 756 |
Повсякденне прибирання з використанням засобів для догляду | RM 746 RM 780 |
Повсякденне та генеральне прибирання промислових підлогових покриттів | RM 69 |
Повсякденне прибирання глянцевих підлогових покриттів | RM 755 |
Повсякденне та генеральне прибирання керамічної плитки | RM 753 |
Повсякденне та генеральне прибирання кислотостійких підлогових покриттів | RM 751 |
Прибирання і дезінфекція | RM 732 |
Генеральне прибирання всіх стійких до лугів підлогових покриттів | RM 752 |
Генеральне прибирання та зачищення підлогових покриттів, чутливих до лугів | RM 754 |
Відкрити кришку заливного отвору для мийного засобу.
Залити мийний засіб.
Вказівка:
Для швидкої заміни мийного засобу бак для мийного засобу можна зняти та замінити іншим баком для мийного засобу.
Зняти кришку бака для мийного засобу.
Відкрутити гвинтову пробку бака для мийного засобу.
Витягнути всмоктувальний шланг мийного засобу з фільтром з бака для мийного засобу.
Вийняти бак для мийного засобу з пристрою.
Вставити новий бак для мийного засобу у пристрій.
Вставити всмоктувальний шланг мийного засобу з фільтром у бак для мийного засобу.
Закрутити гвинтову пробку.
Встановити кришку бака для мийного засобу.
Вставити всмоктувальну планку в підвіску всмоктувальної планки.
Затягнути смушкові гвинти.
Встановити всмоктувальний шланг на всмоктувальний патрубок.
Нахил всмоктувальної планки встановлений на заводі. Його потрібно відрегулювати, лише якщо повітряна бульбашка в рівні не знаходиться між двома позначками, коли всмоктувальна планка опущена на рівну підлогу.
Послабити гайки.
Відрегулювати повторну ручку таким чином, щоб повітряна бульбашка рівня знаходилася між двома штрихами за опущеної всмоктувальної планки.
Знову затягнути гайку.
Регулювання висоти впливає на вигин усмоктувальних крайок при контакті з підлогою.
Стандартне налаштування: 3 підкладні шайби над і 3 підкладні шайби під усмоктувальною планкою.
Нерівна підлога: 5 підкладних шайб над і 1 підкладна шайба під усмоктувальною планкою.
Дуже гладка підлога: 1 підкладна шайба над і 5 підкладних шайб під усмоктувальною планкою.
Викрутити гвинт.
Установити потрібну кількість підкладних шайб на гвинт над всмоктувальною планкою.
Просунути гвинт через тримач дистанційного ролика.
Установити решту шайб на гвинт під дистанційним роликом.
Вкрутити гвинт у всмоктувальну планку і затягнути.
Повторити процедуру на другому дистанційному ролику.
Установити два дистанційні ролики на однаковій висоті.
Небезпека нещасного випадку
Пошкоджений або несправний пристрій може призвести до нещасних випадків під час експлуатації.
Перевірте пристрій перед використанням та повідомте про будь-які пошкодження та несправності відповідальній особі.
Не використовуйте пристрій, якщо він пошкоджений або працює неправильно.
Перевірити пристрій на герметичність.
Перевірити роботу кнопки аварійного вимкнення.
Перевірити функцію обох запобіжних вимикачів (чи гальмує прилад, коли обидва запобіжні вимикачі відпускаються в ручному режимі?).
Небезпека нещасного випадку через несправність запобіжного вимикача
Якщо один або обидва запобіжні вимикачі не повертаються надійно в неактивоване положення, негайно виведіть пристрій з експлуатації.
Перевірити датчики на наявність забруднень, за необхідності очистити.
Перезавантажити пристрій.
Перевірити роботу датчиків (чи розпізнає пристрій перешкоди?).
Розблокувати кнопку аварійного вимкнення, повернувши її.
Натиснути кнопку пуску.
Пристрій завантажується.
Зачекати, доки на сенсорному екрані не з’явиться екран входу.
Контролер: може використовувати весь набір функцій пристрою та має всі дозволи для користувачів.
Обслуговування: доступно лише для сервісної служби.
Оператор: може використовувати діапазон функцій, визначений правами, наданими Контролер.
Створити новий профіль користувача.
Призначити пароль.
Доступні функції відображаються в головному меню.
Інструкція з експлуатації, що додається до пристрою, містить лише вказівки щодо введення в експлуатацію та усунення несправностей у разі несправності сенсорного екрана.
Після введення пристрою в експлуатацію можна отримати доступ до повної інструкції з експлуатації та відобразити її на сенсорному екрані.
В головному меню натиснути кнопку «Щоденний догляд».
Натиснути кнопку «Інструкція з експлуатації»
Інструкція з експлуатації відображається на сенсорному екрані.
В головному меню натиснути кнопку Налаштування.
Відобразиться меню Налаштування.
У меню Налаштування натиснути кнопку «Профілі користувачів».
Натиснути кнопку «Новий користувач».
Вибрати необхідну мову.
Натиснути на поле введення імені користувача.
Ввести ім’я користувача за допомогою екранної клавіатури та завершити кнопкою вводу.
Натиснути кнопку «PIN-код».
Натиснути на поле введення пароля.
Ввести пароль за допомогою екранної клавіатури.
Повторно ввести пароль для підтвердження в полі підтвердження пароля.
Натиснути кнопку Підтвердити.
Натиснути кнопку «Дозволи».
Натиснути кнопку заводських налаштувань потрібної групи користувачів Оператор або Контролер.
Якщо потрібно, змінити окремі права в списку.
Натиснути кнопку Підтвердити.
Натисніть кнопку «Інтернет» в меню «Налаштування».
Відображаються «Видимі мережі» та «Відомі мережі».
Натисніть кнопку «Налаштування».
Відображаються поточні налаштування мережі.
Коли увімкнено «WIFI», відображаються «Видимі мережі» та «Відомі мережі».
Натисніть кнопку «Інтернет» в меню «Налаштування».
Натисніть кнопку «Додати».
Введіть SSID бездротової точки доступу/маршрутизатора.
Виберіть шифрування.
Введіть пароль.
Натисніть на галочку.
Мережу буде додано.
У меню «Налаштування» натисніть кнопку «Загальні налаштування».
Натисніть кнопку «Загальні налаштування».
Відобразяться поточні Загальні налаштування.
У разі активації «Сигнальна лампа» активується Сигнальна лампа.
В «Установлення часового пояса» можна визначити відповідний часовий пояс.
У разі активації «Швидкий режим» активується Швидкий режим.
Швидкий режим увімкнено | |
Швидкий режим вимкнено | макс. 3,6 км/год |
Під час установлення на док-станцію пристрій підключається до док-станції (опція). Після успішного встановлення на док-станцію виконуються такі дії:
Бак для брудної води спорожнюється і промивається.
Бак для чистої води заповнюється.
Акумулятор заряджається.
В головному меню натиснути кнопку «Приєднання до док-станції».
Пристрій готується до процесу встановлення на док-станцію та шукає Код позиції.
Натиснути запобіжний вимикач та поставити пристрій перед док-станцією.
Вирівняти док-порт щодо док-станції.
Триматися на відстані приблизно 2 м від док-станції.
Зачекати, доки пристрій не розпізнає Код позиції на док-станції.
Підтвердити Код позиції.
Якщо пристрій підключено до док-станції, можуть виконуватись такі функції:
У ручному режимі пристрій направляється по очищуваній поверхні оператором.
Виберіть функцію «Прибирання вручну» на сенсорному екрані.
Натиснути й утримувати запобіжний вимикач.
Перемістити пристрій до місця використання.
Відпустити запобіжний вимикач.
Вибрати потрібні налаштування щодо кількості води, дози мийного засобу, потужності щітки та потужності всмоктування.
Активувати необхідні функції (всмоктування, очищувальна головка, бічна щітка).
Активовані функції позначені зеленим кольором.
Бічну щітку можна активувати лише після ввімкнення очищувальної головки.
Натиснути й утримувати запобіжний вимикач.
Перемістити пристрій очищуваною поверхнею.
Вимкнути очищувальну головку і бокову щітку.
Проїхати ще на незначну відстань щоб зібрати залишкову воду.
Деактивувати функцію всмоктування.
В автономному режимі пристрій самостійно очищає одну або декілька попередньо запрограмованих поверхонь. Програмування здійснюється шляхом проходження і збереження маршруту.
У початковій точці повинен бути розташований Код позиції. Якщо кінець маршруту повинен служити початковою точкою для іншого маршруту, в кінці маршруту також має знаходитись Код позиції. Коди позицій служить для орієнтації.
Коди позицій постачаються разом з пристроєм.
Коди позицій не можна ламінувати, оскільки ламінування погіршує розпізнаваність.
На одному об’єкті всі Коди позицій повинні мати різний код.
Однаковий Код позиції може міститись в різних маршрутах.
Кожен Код позиції повинен бути розташований на вертикальній поверхні на висоті 66 см 20 см.
Стратегічне розташування Коди позицій детально пояснюється в інструкції з налаштування.
Для надійного та безпечного виконання автономної роботи необхідно дотримуватися таких правил.
Обгородити зону очищення за допомогою огорожі у таких місцях:
Уступи
Сходи
Ескалатори, заїзні трапи
Підйомні платформи
Не встановлювати драбини, риштування або інші тимчасові перешкоди в зоні прибирання.
Не залишати електричних кабелів або інших низьких перешкод (висота до 15 см) у зоні прибирання.
Не прокладати маршрути для автономної роботи через ліфти або двері, що відкриваються автоматично. Використовувати ліфти та автоматичні двері лише в ручному режимі.
Триматися на достатній відстані від басейнів та скляних поверхонь.
Уникати прямого падіння світла (наприклад, низького сонця) на датчики.
Уникати перетину різких кордонів світла/тіні.
На автономних маршрутах не наближатися до жалюзійних воріт перпендикулярно, а рухатись паралельно воріт.
Позначити зону прибирання попереджувальними знаками та вказати на мокру підлогу.
Тут описаний процес програмування. Вказівки щодо оптимального проектування маршруту містяться в інструкції з налаштування.
Під час програмування зберігається така інформація про маршрут:
Шлях руху пристрою.
Точки, де функції очищення були ввімкнені або вимкнені.
Налаштування параметрів для подачі води, дозування мийного засобу, частоти обертання щітки та потужності всмоктування.
Активація звукового сигналу (наприклад, на перехресті).
Не записуються:
Короткі перерви під час програмування (менше 5 хвилин).
Швидкість руху під час програмування.
Увійдіть в систему як «Контролер».
Виберіть функцію «Автономно».
Виберіть функцію «Новий маршрут».
Підтвердити, що
акумулятор повністю заряджений
бак для чистої води заповнений
бак для брудної води порожній.
або вийти з меню та створити необхідні умови.
Натиснути запобіжний вимикач та поставити пристрій перед Код позиції початкової точки.
Вирівняти док-порт щодо Код позиції.
Триматися приблизно на відстані 2 м від Код позиції.
Зачекати, доки пристрій не розпізнає Код позиції.
Підтвердити Код позиції.
Вибрати потрібні налаштування щодо кількості води, дози мийного засобу, потужності щітки та потужності всмоктування.
Активувати необхідні функції (всмоктування, очищувальна головка, бічна щітка).
Активовані функції позначені зеленим кольором.
Бічну щітку можна активувати лише після ввімкнення очищувальної головки.
Натиснути захисний вимикач і проїхати очищуваною поверхнею. Дотримуватись таких відстаней.
Між правою стороною пристрою та стіною | 10 см |
Мінімальна ширина проходу | 1,05 м |
Мінімальна ширина проходу у разі розвороту в проході | 1,7 м |
Мінімальна бічна відстань до необгороджених країв | 1,5 м |
На Інтерактивна карта відображається вже оброблена площа:
Перед закінченням маршруту вимкнути бокову щітку та очищувальну головку.
Проїхати ще на незначну відстань з активною функцією всмоктування, щоб зібрати залишкову воду.
Деактивувати функцію всмоктування.
Якщо маршрут має бути закінчений на док-станції, розташувати пристрій приблизно за 2 метри перед док-станцією.
Якщо кінець маршруту має служити початковою точкою для подальших маршрутів, розташувати пристрій перед Код позиції.
Натиснути кнопку Зберегти маршрут.
Натиснути кнопку «Завершити маршрут» або «Завершити маршрут з кодом позиції».
Якщо потрібно, зачекати, доки пристрій не розпізнає Код позиції.
Якщо потрібно, підтвердити Код позиції.
Натиснути на поле введення назви маршруту.
Ввести назву маршруту.
Натиснути кнопку Зберегти маршрут.
Маршрут зберігається під введеною назвою.
За допомогою функції Smart Fill можна запрограмувати поверхню, лише проходячи краєм поверхні. В автономному режимі пристрій очищає всю поверхню. Шлях руху в межах поверхні визначається самостійно пристроєм.
Поверхня, визначена цією функцією, повинна бути без перешкод.
Для ефективного очищення перед програмуванням маршруту доцільно планувати поверхню, придатну для Smart Fill, та послідовність очищення решти поверхні.
Розпочати програмування маршруту і дістатися початкової точки межі поверхні.
Натиснути кнопку Smart Fill.
Кнопка Smart Fill з’являється на сенсорному екрані тільки після активації однієї або декількох функцій очищення.
Об’їхати поверхню, яку слід очистити.
Поверхню необхідно обходити до тих пір, доки пристрій не опиниться в цільовому колі на Інтерактивна карта.
Функцію Smart Fill можна скасувати, натиснувши кнопку Smart Fill.
Якщо пристрій на Інтерактивна карта знаходиться в цільовому колі, натисніть кнопку Зберегти Smart Fill.
Продовжити програмування маршруту.
На одному маршруті можна визначити декілька поверхонь за допомогою функції Smart Fill.
Виберіть функцію «Автономно».
Виберіть функцію «Чинні маршрути».
За допомогою цієї функції маршрути сортуються за Код позиції початкової точки.
Натисніть кнопку «Код позиції».
Доступні маршрути тепер сортуються за «Код позиції».
Відкрити папку з потрібним Код позиції, натиснувши на неї.
Розпочати маршрут, як описано в главі «Виконання маршруту».
Натисніть кнопку Лупа.
Натисніть на поле введення.
Ввести назву потрібного маршруту або номер початкового Код позиції у полі введення.
Натиснути кнопку Пошук.
Відображаються знайдені маршрути.
Розпочати потрібний маршрут, як описано в розділі «Виконання прямого маршруту».
Розташувати пристрій перед позиційним кодом.
Пристрій повинен бути розташований під кутом + / - 30 ° та на відстані 1 м перед позиційним кодом
Натиснути кнопку маршруту, який буде виконано, на сенсорному екрані.
Якщо потрібно виконати кілька маршрутів поспіль, вибрати наступний маршрут.
Після вибору першого маршруту відображаються лише маршрути, початкова точка яких збігається з кінцевою точкою попереднього маршруту.
Початковою та кінцевою точкою повинна бути док-станція.
Маршрути нумеруються в порядку вибору.
Випадково вибраний маршрут можна скасувати, натиснувши ще раз.
Якщо вибрано всі маршрути, натиснути кнопку Підтвердити.
Розташувати пристрій перед Код позиції, який запитується на сенсорному екрані.
Зачекати, доки пристрій не розпізнає Код позиції.
Підтвердити Код позиції.
Маршрут виконується
Вибраний маршрут можна розпочати без позиційного коду.
Ця функція може бути використана, якщо орієнтири не будуть розташовані постійно. Таким чином, можна розташувати орієнтири для програмування, а потім зняти їх.
Вибрати маршрут.
Розташувати пристрій у початковій точці маршруту.
Натиснути кнопку «Почати без орієнтира».
Пристрій розпочинає очищення вибраним маршрутом.
Вибраний маршрут також можна запустити з затримкою до одного тижня.
Вибрати маршрут.
Натисніть на годинник.
Виберіть потрібний час запуску маршруту.
Пристрій розпочне прибирання вибраним маршрутом у зазначений час.
Натиснути кнопку Пауза.
Знову натиснути кнопку Пауза.
Ввести пароль.
Натиснути кнопку Пауза.
Знову натиснути кнопку Пауза.
Ввести пароль.
Натиснути кнопку Далі
Натиснути кнопку Пауза.
Знову натиснути кнопку Пауза.
Ввести пароль.
Натиснути кнопку Завершити
Натиснути кнопку маршруту, який буде виконано, на сенсорному екрані.
Натиснути символ Налаштування.
Кнопками на лівому краї дисплея редагувати маршрут.
За допомогою кнопки Редагувати викликати додаткові можливості змін.
Створення події може бути налаштовано лише користувачами з правом «Змінювати маршрути».
Натиснути кнопку «Розмістити нову подію».
Натиснути на маркер події та розмістити його вздовж маршруту.
Маркери можна розрізняти за кольором:
Маркер «Очищення» = синій
Маркер «Звуковий сигнал» = помаранчевий
Уже створені або нові події можна пізніше переміщати. Для цього потрібно натиснути на маркер та перемістити його.
Визначити параметри очищення під час установлення маркера «Очищення».
Натиснути Назад.
Параметри очищення для цієї події тепер збережено.
У Звіт про прибирання можна перевірити результат виконаних завдань з прибирання.
Натиснути кнопку Звіт про прибирання.
Відображаються останні виконані завдання з прибирання.
Торкнутися потрібного завдання з прибирання, щоб переглянути детальну інформацію.
Відображається детальна інформація про вибране завдання з прибирання.
У разі роботи з док-станцією бак для брудної води спорожнюється автоматично.
Без док-станції:
Бруд і мийний засіб у брудній воді можуть потенційно зашкодити вашому здоров’ю або забруднити довкілля.
Дотримуйтесь місцевих правил поводження зі стічними водами.
Відкрити дверцята відсіку пристрою.
Зняти зливний шланг із тримача.
Опустити зливний шланг над відповідним збиральним пристроєм.
Дозувальний пристрій стиснути або перегнути.
Відкрити кришку.
Контролювати потік брудної води за допомогою тиску або перегину дозувального пристрою.
Промити бак для брудної води.
Закрити кришку.
Вставити зливний шланг в кріплення у відсіку пристрої.
Закрити дверцята відсіку пристрою.
Розмістити пристрій над водостоком.
Відкрутити кришку бака для чистої води.
Злити воду.
Якщо потрібно, зняти й очистити фільтр.
Знову встановити сітчастий фільтр.
Закрутити кришку бака для чистої води.
Вирівняти кришку так, щоб шлангове з’єднання було внизу.
Недотримання ваги
Небезпека травмування та пошкоджень
Під час зберігання та транспортування враховувати вагу пристрою.
Не рухайтесь слизькою підлогою або пандусами.
Спорожнити баки для чистої та брудної води.
Під час перевезення транспортними засобами необхідно зафіксувати пристрій від ковзання та перекидання згідно з діючими правилами.
Недотримання ваги
Небезпека травмування та пошкоджень
Під час зберігання та транспортування враховувати вагу пристрою.
Зберігати пристрій тільки у приміщеннях.
Ненавмисний запуск пристрою, торкання струмопровідних частин
Небезпека травмування, ураження електричним струмом
Перед виконанням будь-яких робіт від’єднати пристрій від док-станції або витягти штепсельну вилку з розетки.
Небезпека пошкодження
Не розпилювати воду на пристрій. Не використовувати агресивних миючих засобів.
Вказівка: Роботи з технічного обслуговування, позначені «##», за наявності док-станції виконуються автоматично.
## Злити брудну воду.
## Промити бак для брудної води.
Очистити сітчастий фільтр турбіни.
Зняти фільтр для крупного сміття з баку для брудної води та очистити його.
Протерти пристрій зовні ганчіркою, змоченою у мильному розчині.
Перевірити ворсовий фільтр, за необхідності очистити.
Зняти контейнер для крупного сміття з очищувальної головки й очистити його.
Очистити планку розподілу води в очищувальній головці.
Очистити всмоктувальні крайки на всмоктувальній планці і перевірити на наявність зносу. Перевернути або замінити зношені всмоктувальні крайки.
Перевірити правильність розташування всмоктувальних крайок у всмоктувальній планці. Якщо потрібно, правильно вставити всмоктувальні крайки у канавки всмоктувальної планки.
Очистити очищувальні крайки з обох боків очищувальної головки та перевірити на наявність зносу. Замінити зношені очищувальні крайки.
Перевірити щітки на наявність зносу. Замінити зношені щітки.
Вказівка: Щіткові вали зношені, коли жовті індикаторні щетинки мають однакову довжину з іншими щетинками.
## Зарядити акумулятори.
Очистити датчики вологою серветкою з мікрофібри. Якщо потрібно, використовувати додатково засіб для миття скла.
## За регулярної експлуатації заряджати акумулятори повністю й без перерв щонайменше один раз на тиждень.
Очистити ущільнення між баком для брудної води і кришкою.
Перевірити ущільнення між баком для брудної води і кришкою, за необхідності замінити ущільнення.
Очистити канал щітки.
Очистити фільтр чистої води.
Поміщати пристрій на тривале зберігання лише з повністю зарядженими акумуляторами. Повторно повністю заряджати акумулятори щонайменше один раз на місяць.
Проводити рекомендовану перевірку у сервісній службі.
Різні роботи з технічного обслуговування збережені в пристрої у вигляді анімації і можуть бути викликані на сенсорному екрані.
В головному меню натиснути кнопку «Щоденний догляд».
Натиснути кнопку «Технічне обслуговування».
Натиснути на необхідну роботу з технічного обслуговування.
Викликати окремі кроки анімації за допомогою кнопок зі стрілками.
Відкрити кришку бака для брудної води.
Стиснути фіксувальні гачки.
Зняти стопорне кільце.
Зняти поплавець.
Повернути сітчастий фільтр турбіни проти годинникової стрілки.
Зняти сітчастий фільтр турбіни.
Промити сітчастий фільтр турбіни під проточною водою.
Знов установити сітчастий фільтр турбіни.
Установити поплавець.
Установити стопорне кільце, а потім потягнути його назад до фіксувальних гачків.
У разі незначного забруднення достатньо очистити сітчастий фільтр турбіни, не знімаючи його з турбіни.
Відкрити кришку бака для брудної води.
Зняти фільтр для грубого бруду, потягнувши його вгору.
Промити фільтр для грубого бруду проточною водою.
Вставити фільтр для грубого бруду в бак для брудної води.
Злити чисту воду (див. главу «Зливання чистої води»).
Відкрутити замок бака для чистої води.
Зняти фільтр чистої води та промити чистою водою.
Вставити фільтр чистої води.
Встановити замок бака для чистої води.
Вказівка: переконатися, що патрубок для підключення шланга в замку бака для чистої води після затягування знаходиться в найнижчій точці.
Послабити смушкові гвинти.
Зняти всмоктувальну планку з пристрою.
Від’єднати всмоктувальний шланг від всмоктувальної планки.
Промити нижню частину всмоктувальної планки водою.
Протерти всмоктувальні крайки ганчіркою.
Установити всмоктувальну планку на пристрій.
Затягнути обидва смушкові гвинти.
Приєднати всмоктувальний шланг до всмоктувальної планки.
Усмоктувальні крайки слід перевернути та замінити, якщо вони зношені до відміток зносу.
Зняти всмоктувальну планку з пристрою.
Відкрутити грибкові ручки.
Зняти втулки і відбивальні ролики.
Зняти наконечники.
Зняти усмоктувальні крайки в поздовжньому напрямку.
Вставити нові або перевернуті всмоктувальні крайки у всмоктувальну планку.
Установити наконечники.
Установити відбивальні ролики і втулки.
Вкрутити і затягнути грибкові ручки.
Відкрити дверцята контейнера для крупного сміття.
Підняти й витягти контейнер для крупного сміття.
Спорожнити контейнер для крупного сміття, за необхідності очистити.
Установити контейнер для крупного сміття на місце.
Спорожнити бак для брудної води. Залишити зливний шланг з відкритою кришкою над водостоком.
Відкрити меню «Щоденний догляд» на сенсорному екрані.
Запустити функцію «Промивання резервуара».
Небезпека травмування кришкою бака!
Небезпека защемлення кінцівок внаслідок випадкового закриття кришки бака.
Відкривати кришку бака до упору, щоб уникнути випадкового закриття.
Закривати кришку бака, тільки прибравши кінцівки між баком і кришкою.
Відкрити кришку бака для брудної води.
Приєднати шланг подачі води за допомогою шлангової муфти до пристрою.
Закрити кришку бака для брудної води.
Відкрити лінію подачі води.
Виконати процес промивання протягом прибл. 30 секунд.
Закрити лінію водопостачання.
Вийти з функції «Промивання резервуара».
Від’єднати шланг подачі води від пристрою.
Закрити зливний шланг для брудної води та затиснути його в кріпленні.
Закрити дверцята відсіку пристрою.
Спорожнити бак для брудної води. Залишити зливний шланг з відкритою кришкою над водостоком.
Небезпека травмування кришкою бака!
Небезпека защемлення кінцівок внаслідок випадкового закриття кришки бака.
Відкривати кришку бака до упору, щоб уникнути випадкового закриття.
Закривати кришку бака, тільки прибравши кінцівки між баком і кришкою.
Відкрити кришку бака для брудної води.
Промити бак для брудної води вручну за допомогою шланга.
Закрити зливний шланг для брудної води та затиснути його в кріпленні.
Закрити дверцята відсіку пристрою.
Відкрити дверцята контейнера для крупного сміття.
Підняти й витягти контейнер для крупного сміття.
Підняти і витягнути планку розподілу води.
Очистити планку розподілу води.
Установити планку розподілу води на місце.
Вставити контейнер для крупного сміття.
Натиснути кнопку та відвести убік трубчастий бампер.
Натиснути кнопку розблокування.
Відкрити кришку підшипника.
Витягнути щіткові вали.
Вказівка: Щіткові вали зношені, коли жовті індикаторні щетинки й інші щетинки мають однакову довжину.
Вставити нові щіткові вали та відцентрувати їх на захватах, повертаючи їх туди-сюди.
Закрити кришку підшипника і зафіксувати кінцеві ковпачки щіткових валів у кришці підшипника.
Підняти очищувальну крайку, повернути назад трубчастий бампер і зафіксувати.
Викрутити 3 гвинти.
Зняти очищувальну крайку з тримачем.
Зняти зношену очищувальну крайку з тримача.
Встановити нову очищувальну крайку на штифти тримача.
Встановити тримач разом з очищувальною крайкою на пристрій.
Повторити процес на іншій стороні пристрою.
Відкрутити смушковий гвинт.
Зняти бічну щітку.
Установити нову бічну щітку.
Вкрутити і затягнути смушковий гвинт з підкладною шайбою.
Небезпека ураження електричним струмом.
Перед проведенням робіт на док-станції витягніть штепсельну вилку з розетки.
Зняти кожух.
Перевірити поплавковий вимикач і поплавок, за необхідності очистити.
Очистити піддон для брудної води та промити водою.
Установити кожух.
Очистити Код позиції вологою серветкою.
Перевірити стикувальний штовхач на вільний рух.
Для відповідного використання док-станції необхідно передбачити вільну площу перед док-станцією 2x2 м2
Очистити всі датчики, зображені на рисунку, вологою серветкою з мікрофібри. Якщо потрібно, використовувати додатково засіб для миття скла.
Після очищення перезапустити пристрій.
Внутрішня помилка
Причина:
Усунення:
Сталася внутрішня помилка. Перезапустіть робота. Якщо помилка не зникне, зверніться до служби підтримки.
Натиснуто кнопку аварійної зупинки
Причина:
Усунення:
Робот припинив рух і прибирання. Перевірте робота й оточення. Відпустіть кнопку аварійної зупинки, якщо небезпека відсутня.
Кнопка аварійної зупинки відпущена
Причина:
Усунення:
Кнопка аварійної зупинки відпущена. Робот продовжує роботу в звичайному режимі.
Відкрита кришка резервуара для брудної води або забиття
Причина:
Злив брудної води відкрито, але рівень брудної води в роботі не змінюється. Можливо, кришка резервуара відкрита або злив брудної води забитий.
Усунення:
Закрийте кришку резервуара для брудної води. Перевірте злив брудної води й резервуар для брудної води на пошкодження й забиття.
Док-станція без джерела живлення
Причина:
Бортовий зарядний пристрій робота не забезпечений живленням.
Усунення:
Перевірте, чи правильно приєднана док-станція до розетки живлення. Перевірте, чи не пошкоджено кабель живлення док-станції. Перевірте наявність напруги на розетці. Перевірте, чи не пошкоджений штекер живлення док-станції.
Док-станція без подачі води
Причина:
Увімкнено поплавковий перемикач у баку док-станції.
Усунення:
Вода в баку док-станції не зливається. Перевірте док-станцію на наявність пошкоджень та забиття. Перевірте, чи поплавковий перемикач у баку док-станції може вільно рухатися й справний.
Док-станція забита
Причина:
Неможливо приєднатися до док-станції.
Усунення:
Перевірте робота, док-станцію та оточення. Усуньте перешкоди.
Невдале приєднання до док-станції
Причина:
Робот втратив локалізацію.
Усунення:
Перемістіть робота до кодової позиції та розпочніть завдання прибирання. Якщо помилка не зникне, повторіть навчання маршруту.
Проблема локалізації
Причина:
Усунення:
Оператор скасував виконання автономного завдання.
Автономне завдання скасовано
Причина:
Навчену область Smart-Fill неможливо обробити.
Усунення:
Навчіть маршруту ще раз і уникайте складних форм Smart-Fill (наприклад, уникайте перетину шляхів під час Smart-Fill).
Невдала спроба Smart-Fill
Причина:
Усунення:
Поверніть робота на заданий шлях.
Робот відхилився від заданого шляху
Причина:
Усунення:
Робот успішно виконав завдання прибирання.
Завдання прибирання завершено
Причина:
Робот зупинився, оскільки його шлях заблокований.
Усунення:
Перевірте оточення. Усуньте перешкоди на шляху.
Заблокований шлях
Причина:
На лазерному сканері обриву виявлений бруд, і він функціонує некоректно.
Усунення:
Очистьте лазерний сканер обриву й перевірте його на пошкодження. Якщо помилка не зникає після перезапуску робота, зверніться до служби підтримки.
Лазерний сканер обриву забруднений
Причина:
На задньому лазерному сканері виявлений бруд, і він функціонує некоректно.
Усунення:
Очистьте задній лазерний сканер та перевірте його на пошкодження. Якщо помилка не зникає після перезапуску робота, зверніться до служби підтримки.
Задній лазерний сканер забруднений
Причина:
На задньому лазерному сканері виявлений бруд, і він функціонує некоректно.
Усунення:
Очистьте задній лазерний сканер та перевірте його на пошкодження. Якщо помилка не зникає після перезапуску робота, зверніться до служби підтримки.
Передній лазерний сканер забруднений
Причина:
На передньому лазерному сканері виявлений бруд, і він функціонує некоректно.
Усунення:
Очистьте передній лазерний сканер та перевірте його на пошкодження. Якщо помилка не зникає після перезапуску робота, зверніться до служби підтримки.
Невдала спроба оновлення програми
Причина:
Не вдалося правильно встановити оновлення програми.
Усунення:
Систему було скинуто до попереднього стану.
Оновлення програми успішно виконано
Причина:
Усунення:
Оновлення програми успішно встановлено.
Оновлення програми розпочато
Причина:
Встановлюється оновлення програми.
Усунення:
Не вимикайте робота.
Вийшло оновлення
Причина:
Оновлення програми було успішно завантажене й готове до встановлення.
Усунення:
Запустіть оновлення програми в меню налаштувань.
Акумулятор повністю заряджений
Причина:
Усунення:
Акумулятор повністю заряджений, і робот готовий до роботи.
Порожній акумулятор
Причина:
Усунення:
Негайно зарядіть акумулятор.
Низький рівень заряду акумулятора
Причина:
Усунення:
Зарядіть акумулятор.
Перевірку гальма не виконано. Перевірте ручне відпускання гальма
Причина:
Було виявлено рух під час перевірки робота із задіяним гальмом.
Усунення:
Гальмо, швидше за все, не задіяно. Натисніть на червоний важіль між колесами праворуч, щоб задіяти його.
Необхідна перевірка гальма. Тримайте вимикачі на ручці ввімкненими
Причина:
Вимикачі на ручці були ввімкнені, і необхідно провести випробування гальма.
Усунення:
Тримайте вимикачі на ручці ввімкненими, доки завершиться випробування гальма, гальмо буде відпущене й робот знову зможе рухатися.
Немає підтримки двигуна за виходу з системи
Причина:
Лазерний сканер обриву виявив обрив, і спрацювала запобіжна зупинка. Ручне керування роботом біля обривів дозволяється тільки тоді, коли користувач увійшов у систему.
Усунення:
Увійдіть за допомогою профілю користувача під час роботи робота біля обриву.
Користувач не увійшов у систему, коли було виявлено обрив
Причина:
Лазерний сканер обриву виявив обрив, і спрацювала запобіжна зупинка. Ручне керування роботом біля обривів дозволяється тільки тоді, коли користувач увійшов у систему.
Усунення:
Увійдіть за допомогою профілю користувача під час роботи робота біля обриву.
Перевірка модулів очищення
Причина:
Модулі очищення перевіряються на правильність функціонування.
Усунення:
Зачекайте, доки робот не закінчить перевірку модулів очищення. Це може тривати до 30 секунд
Надмірне падіння вакууму
Причина:
Усунення:
Перевірте, чи вакуумний шланг щільно з'єднаний із приймальним бачком та шкребком. Перевірте вакуумний шланг, шкребок і леза шкребка на пошкодження. Перевірте, чи правильно збирається вода.
Помилка вакуумної системи
Причина:
Усунення:
Перевірте вакуумний шланг й шкребок на забиття й пошкодження.
Перевантаження двигуна щітки
Причина:
Усунення:
Перевірте стан щіток і чи можуть вони вільно обертатися.
Резервуар брудної води повний
Причина:
Поплавковий перемикач у резервуарі для брудної води активований через відкриту кришку резервуара або повний резервуар для брудної води.
Усунення:
Злийте резервуар брудної води.
Немає потоку чистої води
Причина:
Усунення:
На підлогу не подається чиста вода. Очистьте фільтр для чистої води й канал розподілу води на щітках. Якщо помилка не зникає після перезапуску робота, зверніться до служби підтримки.
Загальна інформація
| |
Швидкість руху в автономному режимі (макс.) | 4,3 km/h |
Швидкість руху в ручному режимі (макс.) | 5,5 km/h |
Теоретична продуктивність за площею в автономному режимі | 2365 m2/h |
Теоретична продуктивність за площею в ручному режимі | 3025 m2/h |
Продуктивність за площею на одне наповнення бака | 1833 m2/h |
Об’єм бака для чистої/брудної води | 55 l |
Об'єм контейнера для великих часток бруду | 2 l |
Об’єм бака для мийного засобу (опція Dose) | 5 l |
Дозування мийного засобу | 0...3 % |
Дозування води | 0...2,7 l/min |
Розміри
| |
Довжина | 1062 mm |
Ширина без усмоктувальної планки | 750 mm |
Широкі всмоктувальні планки | 790 mm |
Висота | 1161 mm |
Робоча ширина | 550 mm |
Робоча ширина з бічними щітками | 768 mm |
Ширина проходу в автономному режимі (мін.) | 1000 mm |
Відстань від краю (мін.) | 100 mm |
Габаритні розміри упаковки, ДxШxВ | 1165x880x1395 mm |
Комплект шин
| |
Переднє колесо, ширина | 32 mm |
Переднє колесо, діаметр | 100 mm |
Заднє колесо, ширина | 80 mm |
Заднє колесо, діаметр | 200 mm |
Маса
| |
Допустима загальна маса | 285 kg |
Власна маса (транспортна вага) | 228 kg |
Зусилля притискання щітки, макс. | 181 (18,5) N (kg) |
Зусилля притискання щітки, мін. | 7858 (80,1) Н/м2 (г/см2) |
Тиск на поверхню
| |
Напрямний ролик | 0,61 N/mm2 |
Заднє колесо | 0,53 N/mm2 |
Робочі характеристики пристрою
| |
Кількість акумуляторів | 2 |
Номінальна напруга, літій-іонний | 25,6 V |
Ємність акумулятора, літій-іонний | 160 Ah (5 h) |
Середня споживана потужність | 1600 W |
Потужність тягового двигуна | 2x280 W |
Потужність всмоктувальної турбіни | 630 W |
Потужність привода щіток | 600 W |
Час роботи за повного заряду акумулятора | 3,5 h |
Час заряджання акумулятора | 8 h |
Ступінь захисту | IPX3 |
Всмоктування
| |
Потужність всмоктування, кількість повітря | 16,8...22,2 l/s |
Розрыдження (макс.) | 10,1...13,2 (101...132) kPa (mbar) |
Миючі щітки
| |
Довжина щітки | 550 mm |
Число обертів щітки | 1350 1/min |
Внутрішній зарядний пристрій
| |
Номінальна напруга | 100...240 V |
Частота | 50-60 Hz |
Споживання струму | <7,5 A |
Потужність | 790 W |
Умови навколишнього середовища
| |
Допустимий температурний діапазон | 5...40 °C |
Температура води макс. | 50 °C |
Тиск води в системі заповнення | 1 (10) MPa (bar) |
Тиск води в промивній системі бака для брудної води | 1 (10) MPa (bar) |
Відносна вологість повітря | 20...90 % |
Ухил
| |
Ухил робочої зони макс. | 6 % |
Розраховані значення згідно з EN 60335-2-72
| |
Значення вібрації на руці/кисті | 0,3 m/s2 |
Похибка К | 0,2 dB(A) |
Рівень звукового тиску LpA | 69 dB(A) |
Похибка КpA | 2 dB(A) |
Рівень звукової потужності LWA + похибка КWA | 84 dB(A) |
Цим ми повідомляємо, що нижче зазначена машина на основі своєї конструкції та конструктивного виконання, а також у випущеної у продаж моделі, відповідає спеціальним основним вимогам щодо безпеки та захисту здоров'я представлених нижче директив ЄС. У разі внесення неузгоджених із нами змін до машини ця заява втрачає свою чинність.
Виріб: Очищувач для підлоги
Тип: 1.533-xxx
Відповідні директиви ЄС2006/42/EG (+2009/127/EG)
2014/30/ЄС
2014/53/EU (TCU)
Застосовувані гармонізовані стандартиEN 60335-1
EN 60335-2-29
EN 60335-2-72
EN 62311: 2008
EN 55012: 2007 + A1: 2009
EN 61000-6-2: 2005
EN 61000-6-3: 2007 + A1:2011
EN 61000-3-2: 2014
EN 61000-3-3: 2013
TCUEN 301 511 V12.5.1
EN 300 328 V2.2.2
EN 301 893 V2.1.1
EN 302 502 V2.1.1
EN 301 908-1 V11.1.1
EN 301 908-2 V11.1.2
EN 301 908-13 V11.1.2
Застосовувані національні стандарти-
Особи, що нижче підписалися, діють від імені та за довіреністю керівництва.
Особа, відповідальна за ведення документації:
Ш. Райзер (S. Reiser)
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Str. 28 - 40
71364 Winnenden (Germany)
Тел.: +49 7195 14-0
Факс: +49 7195 14-2212
м. Вінненден, 01.11.2021